• kadınların penguenine dahi güvenilmemesi gerektiğini gösteren olaydır.
  • kusura bakmayın ama ağır konuşacağım.orospu her yerde orospu temalı bir videodur.bu işin insanı pengueni olmaz beyler.içim parçalandı vallahi, ne istedin de vermedi o penguen sana yemedi yedirdi giymedi giydirdi, değer miydi be abla bir anlık şehvet için.ne olacak şimdi o çocuklar ortada kaldı,çocuklar olmasa yine kabul edilebilir ama...penguenlik ölmüş beyler, diyecek söz bulamıyorum.
  • eşini penguen kamerayla basan dişi ile aynı kaderi paylaşan erkek penguenin haklı isyanı.
    link
  • aldatılıp bir de üstüne kavgada yenilerek eşini tavlayan piç penguenden gereksiz yere bir ton dayak yiyen ardından eşi tarafından ikinci kez açıkça reddedilip kendi evinden yaka paça kovulan bütün bunlar yetmezmiş gibi giderken ayağı dala takılıp karizmayı bir milyonuncu kez çizdiren söz konusu penguene içimin acıdığı video. gitmeden önce son defa eşine çaresiz bir "yapma etme." çığlığı attı ya bende the green mile etkisi yaptı. tek tesellim son raddede rakip penguenin de ağzını yüzünü dağıttık. ben akıllanmam. doğanın kanunuymuş. seni böyle acımasızca üzen doğa kanunları yansın güzel hayvan.
  • en karakterli penguen ödülü kendisine layık görülmelidir.
  • "but she has got no time for losers"

bu orospu penguen ve pompacısı bir gün kutup ayısıyla yüzleşirler umarım.
  • ben bunu unutmuştum yahu, nerden denk geldiysem yine izledim, yine yıkıldım. yapılır mı ulen bu penguene bu ? hem aldat hem dövdürt. içim acıdı be. hele o son dayağı yedikten sonraki son çırpınışı, eşine seslenişi.. ve ondan sonra gidişi. boşver be penguen, sen elinden geleni yaptın. sen eşini geri kazanmak için herşeyi denedin. kaçmadın, savaştın. ama olmadı. ne var biliyor musun ? bütün o savaş aslında boşunaydı. kazananı en başından belli olan bir hikayeyi oynadın. ama oynamak zorundaydın be penguen, senin hikayedeki rolün buydu. sen yenilmedin penguen, sen aslında hep yeniktin. sadece bunu idrak ettin.
  • bu video sayesinde lisede, üniversitede başlamadığım sigaraya başladım. öyle kahredici bir videodur.
  • bu tip orospu ruhlu kevaşe kadınlar her yerde var. böyle böcek gibi ürüyorlar görünce mideniz bulanıyor. ucuz parfüm kokusu plantin saçları hayatımızın bir yerindeler. penguen ya da başka bir bedende hep varlar.
  • orospunun insanı, pengueni fark etmiyor. dişi varlık her zaman güçlüye yöneliyor.

(bkz: hipergami)
hesabın var mı? giriş yap