şükela:  tümü | bugün
  • esprili,hoşsohbet ve kültürlü bir zat-ı-muhterem.

aynı zamanda türkiye'deki modellik sektöründe moda tabirle a-class sınıftadır,genellikle birinci sınıf defilelerde yer alır.oyunculuğa da ufaktan başladı.gelecek var bu kızda yazın bir köşeye...
  • hem kültürlü, hem aktivist, hem kibar bu hanım kızımız. bir kez vakit geçirme şansımız oldu ama bende bıraktığı izlenim budur
  • aslına bakılırsa eskişehirli olan seçilmiş kişidir. zira her es-es maçında görebilirsiniz.
  • manken olduğunu şu an sözlükten öğrendiğim havalı hatun. eskiden çok karşılaşırdık. havadan sudan muhabbet etmiştik birkaç kez. kardeşi de çok güzeldir. bir daha görürsem imza isteyip fotoğraf çekineceğim.
  • bir zamanlar es tv'de sanat programı hazırlayıp sunuyordu. büşra, anka kuşu filmlerinde oyunculuk yapmıştır. ilerde başka filmlerde de görürüz umarım. 2000'li yılların eskişehir suboyu tayfasının gururudur efendim. bana göre nurgül yeşilçay'dan daha güzeldir.

(bkz: 1.80 boyunda zeki güzel anlayışlı kültürlü kız)
  • duzgun fizigi gibi duzgun iletisimi ve turkcesiyle de taninan kisi.
  • sonunda uluslararası ilişkiler mezunları kervanına katılabilmiş güzellik. hoş sohbet, manken, sunucu, başarılı bir kadın.
  • aranızda hala caps vermeyen ler var illa google dan aratacaksınız .
  • zırt pırt kadıköyde karşıma çıkan hanım kızımız.o kırmızı ayakkabılarını artık yok et esrin..
  • şahsiyet dizisindeki çok kısa bir sahnede yeteneğini gösteren oyuncu.

hızlı bir mimik değişimi vardı, yetenekli olduğu kesin.

yetkililere buradan sesleniyorum:

daha fazla fırsat verin bu kıza.