• esprili,hoşsohbet ve kültürlü bir zat-ı-muhterem.

aynı zamanda türkiye'deki modellik sektöründe moda tabirle a-class sınıftadır,genellikle birinci sınıf defilelerde yer alır.oyunculuğa da ufaktan başladı.gelecek var bu kızda yazın bir köşeye...
  • hem kültürlü, hem aktivist, hem kibar bu hanım kızımız. bir kez vakit geçirme şansımız oldu ama bende bıraktığı izlenim budur
  • aslına bakılırsa eskişehirli olan seçilmiş kişidir. zira her es-es maçında görebilirsiniz.
  • duzgun fizigi gibi duzgun iletisimi ve turkcesiyle de taninan kisi.
  • sonunda uluslararası ilişkiler mezunları kervanına katılabilmiş güzellik. hoş sohbet, manken, sunucu, başarılı bir kadın.
  • şahsiyet dizisindeki çok kısa bir sahnede yeteneğini gösteren oyuncu.

hızlı bir mimik değişimi vardı, yetenekli olduğu kesin.

yetkililere buradan sesleniyorum:

daha fazla fırsat verin bu kıza.
  • beni ne zaman bulacaksin
    merak ediyorum
  • empati kurabilen, toplumsal olaylara kayıtsız kalmayanı, egolarından arınmış, oldukça hoş ve güzel, diksiyonu , hayat dolu kişiliği , aldığı eğitim ve enerjisiyle çok başarılı bulduğum kişidir. sosyal medyadan gezi olaylarıyla ilgili yaptığım paylaşım sonrası kısa sohbetimizden beri takipleşmeye başlamıştım , o zamandır yaptığı işleri beğenerek takip ediyorum.

yaşını da hiç göstermiyor kendisi.
  • dindarim deyip semavi dinlerde vücudu teşhir etmenin günah olduğunu kabul etmeyip vücudunu sergileyen, içkisini içen,kendince yeni değişik bir din uydurup buna da islam diyen, gerçek şeriatla yonetilse oracıkta taşlanacak iken" islam çok guzel bişey"deyip ortalarda erkek sesi gibi kalın hâli ile dolaşan hanım ablamiz
  • yollar dışında neredeyse her şeyin kesiştiği tatlı insan.

bir bakıyorum o sokaktan geçiyor, bir tren vagonundan geçmiş oluyor ama o vagonda birkaç gün önce aslında kimbilir neler olmuş oluyor, şehrin sokakları bazen buz tutuyor ama bazen de bakımsız bir eskişehir barından sulu biralar akıyor.

eskişehir gibi, kadıköy gibi... gidilmiş ülkelerden dönülüp de karşılaşılmış gibi.

bir daha göremeyeceğim eski dostlar gibi, onlardan bana uzatılan bazı notlar gibi.
hesabın var mı? giriş yap