• normal şartlar altında mümkün değildir.
    bunu becerebiliyorsanız, ya eşinizin tat-koku duyusunda bir sorun vardır, ya da eşinizle ilişkinizde.

edit: başlık bana kalmış.
  • tadı, zamanında babadan gizli içilen sigara kadar keyifli ve heyecan verici bişeyse ilerde denemek istediğim aktivite.
    (bkz: babadan gizli sigara içmek)
  • iyi bir eşe sahip olunduğuna işarettir.
  • ancak eş kişi de sigara içiyorsa mümkün olabilecek durum. aksi mümkün değil. sigara için kişi gusül alıp gelse anlarım içtiğini. kaldı ki eş bi de. aynı odada uyandığın insan.
  • bir ara sevgilimden gizli içiyordum ki, yakalandım. tamam.
  • yuıkarıdaki mesajı okuyunca bende çok üzüldüm. ne var sigara içse bu insan. dünyanın sonu mu?sıuç mu? bugün öğrenci tayfası hocalarıyla karşılıklı sigara içiyor. peki onları ne dersiniz.

arkadaş, sana bu insan eşlik vazifesini yerine getiriyor mu? ee getiriyor. sigara içmesinin sana zararı var mı? yooook. o zaman yaptığın sadece bencillikten başka hiçbir şey değil.

bu kadar ağır olmasa bile benzeri benim kuzenim. kuzenim erkek ve sigara kullanıyor. ama eşi kullanmıyor ve içmesini istemiyor. o da dışarıya ekmek, dondurma vs. almaya çıkıyorum diye çıkıp öyle içiyor.
  • sırf bu yüzden hem karıyı boşadım hem de elektroniğe başladım. bir yerlerde bir yanlış oldu kabul ediyorum ama geri dönemem.

tanım: diğer eş yakalamadıysa o da gizli gizli içiyor ve anlamıyormuş gibi aptala yatıyordur.
  • kuzenimin düğüne gitmek için evde müstakbel eşini beklerken gelinliği ile sigara içmesinin ardından damat kişisine söylemememizi tembihlemesi ile yakından şahit olduğumdur.
  • bu duruma düşeceğime yollarımı ayırırım. ne o öyle yıllarca baba baskısından içemedik şimdi koca baskısından mı içemeyeceğiz. aslında bende isterdim hiç başlamamış olmayı ama nasip değilmiş.

eşten gizli sigara içtiğinize göre demek ki içmeden durabiliyorsunuz. bence hiç içmeyin.
  • mecbur kalmadığım taktirde dışarda bile sigara içen birinin yanında durmuyorum çünkü o kokuyu kendi üstümden atmam için o gün üstümde ne vardıysa olduğu gibi makineye atıp duş alıyorum...eşim kendisi gizli içse nasıl saklayabilir kaldı ki ben nasıl farketmeyebilirim?
hesabın var mı? giriş yap