• (bkz: etanol)
  • tanışmaktan ve sakin gülümsemesi eşliğinde sohbet etmekten zevk duyduğum meslektaşım, yeni arkadaşım.
  • süküneti ile büyülemiş olan adam suser. umarız ki yollarımız yeniden kesişir vede dedikodu yapabiliriz. uzun uzadıya...
  • bir dolu görüşmemize rağmen halen beni morkedi olarak hatırlayan, ismimi öğrenmesi bir kaç gün öncesine dayanan, bu yüzden gülsem mi ağlasam mı bilemediğim tatlı insan, güsel insan.
  • ankara şen dullar zirvesi'nde sürekli gülümseyen bir suserdı kendisi.*
  • kendisi bir fade out açlıp söylemiştir ki beni benden etmiştir.tanıdıça sevilen sevildikçe değer kazanan insanlar vardır ya ethanol bey onlardan biri.umarım yollarımız daha sonra tekrar tekrar kesişir ve bizi gitarından ve güzel sesinden mahrum bırakmaz kendisi.teşekkür ederim ben şahsım adına...
  • sakin sakin durduğu yerde bir çakmak vesilesiyle muhabbete girdiğim, zaman tünellerinde seyahat yapılası, fade out adamı. üstelik bir de o kadar sakindi ki tüm zirve boyunca, elinde cd, pink floyd çalmak isterken sonu gelmez manowar ısrarlarımı da tebessümle idare etmiş, teşekkürlerimi almıştır. bol sohbetler edile, yenile, içile...
  • ankara şen dullar zirvesinde tanışıldığına en fazla sevinilen kişilerden biri olmuştur bu adam. sözlük ankaranın en ağır abilerinden görünüp bizim gibi ortam görünce maymunluk yapanlargillerden olmadığını kanıtlamış vakarını bozmamıştır. sesi de muhabbeti de süperdir ama bu abimizin**
  • (bkz: etil alkol)
hesabın var mı? giriş yap