• (bkz: sen besleme ulan ayı)

mutfak robotu alıyor sanki.
  • ev kedisi. ben bir tek bu cinsi biliyorum. al besle mamasını ver o patisini yalasın gitsin kumuna sıçsın canı isterse sevsin. ordan buraya atlasın her yere tüy bıraksın.
    işte bu kedi ev kedisi. bunun cinsi de bu familyası da bu. zaten bunların karakteri de bu. evin şımarık küçük çocuğu gibi. canı ne isterse onu yapar.
    ev kedisini sevin.

not: köpekspor
  • sokak kedisidir. bırakın balkonunuzda doğursun. siz bakarsınız yavrularına ne de olsa işiniz gücünüz yok elalemin tekirine bakacaksınız.
  • hangisi beslenmeli bilmem de beslemesi en zor olanlardan biri iran kedisidir onu iyi biliyorum. ağız yapısı farklı olduğundan özel mama alıcaksın onu da doğru dürüst yiyemiyor. gözler devamlı akıyor onları siliceksin. diğer türlere göre daha fazla hasta oluyorlar veterinerde baya bir vakit geçiriceksin. e malum nispeten diğer ırklara göre tüyde çok tüy derdide var. ha bu yazdıklarımın yanında çok sevimli ve uysal namussuzlar orası ayrı.
  • sokaktan bulunan (bkz: yavru kedi) dir.

bu kedinin aynısı var. işyerimdemde sefil oluyor. evdeki canavarla anlaşamadı.

istanbul içi isteyen olursa mesajınızı bekliyorum. tahmini 3 aylık aşağıdaki resimdekinin kopyası. aşırı cana yakındır.

aynısı: https://www.google.com/…h=768#imgrc=3pdpqcoz0fod-m:
  • sokaktan kedi kurtarabiliyorsanız kurtarın, 2 kedim oldu ilki sokak kedisi idi. eve taşınınca evde evcil hayvan karşıtı annem bırakmadı kendisini dolayısıyla ikinci kediyi arkadaşlarımın yavruladığı siyam çiftinden birini sahiplendim. tek kelimeyle müthiş, bu zıpır gelene kadar evde şu zamana kadar kedi değil hayvan beslemişim dedirtti. son derece arkadaş canlısı, son derece güvenilir, son derece sakin bir hayvan.
  • sokakta bulduğunuzdur.

(bkz: satın alma sahiplen)
  • chinchilla.

naif cinslerdir. balkondan salona girmeden patilerini siler, temizler öyle girer. mama kabından dışarı düşen mamayı, eti mümkün değil yemez. suyu musluğa ağzını dayayıp içer. kumu pisse gider yatağın altına sıçar. suç işlediğini bilir ve utanır. bir hafta evin içinde heryere baksanız bile bulamazsınız. sonra canı isteyince çıkar bi yerlerden. ancak kendi isterse sevdirir kendini. bide gelir patileriyle masaj yapar size.
  • (bkz: kaplan)

anne çemkirmesini tümüyle keser.
  • valla bakın gözlerine fıldır fıldır hayriyeyse kaçın :)
    şaka bir yana yavruyken alıp büyüyünce başedemeyip sokağa bırakmayın
    venüs:maoww

dumadums: geldiimm kurban olduğumm bende seni kuzumm
hesabın var mı? giriş yap