• ingilizce link
    6 yaşında diye evlat edinilen kızın 22 yaşında sosyopat bir cüce çıkması olayıdır. cüce için çok eğlenceli, koruyucu aile için çok korkunç bir durum.

böyle bir filmde vardı da ismini hatırlayamadım şu an.

edit: 3 ayrı yazar kardeşimden mesaj gelmiştir, filmin ismin orphan imiş, türkçe çevirisi evdeki düşman.
  • (bkz: orphan)
  • filminin adı evdeki düşman, konusunu bilmeden gerilim filmi diye satın aldığımızı, izlerken çok şaşırdığımızı ve gerildiğimizi hatırlıyorum.

üzücü durum.
  • film konusu olan bir durum. little man filminde bu konuya ucundan kıyısından değiniliyor. film hakkında şu suser ile aynı düşünüyor olsam da en berbat filmlerden olarak anılması benim cinsliğim olabilir.

gerçek hayatta cüceyle çocuğu ayırt edemiyorsan o salaklık zaten bambaşka bir boyuttur. çocuk senin neyine?
  • gülersem çarpılırım diye korkuyorum lakin çok komik lan. düşünsene çocuk diye harçlık veriyorsun markete gidip cuğara alıyor, ocaklardan ırak.
  • filmi vardi bunun ya (bkz: orphan)
  • yahu ben bunu gördüm ama zaytung falan sandım. hayatta tek izlediğim ve hiç unutmadığım korku filmi gerçek olmuş! korkunç bir şey.

--- spoiler ---

filmde evin babasına aşık olup teker teker herkesi öldürüyordu. üstelik geldiği yetimhaneyi yakmıştı.
    --- spoiler ---

işin kötü tarafı şimdi gördüğüm her çocuğa acaba çocuk mu diye bakacağım.

(bkz: orphan)

edit: spoiler
  • iyi yönünden bakmak gerekir.belki de çok orjınal bir yüze sahipse epey para kazanabilsiniz.(bkz: çaycı hüseyin)
  • böyle yabancı bir film vardı adı aklıma gelmedi cüce çok fena işler yapıyordu gece olunca

edit: filmin adı 'küçük adam'mış ( littleman)
  • kurumu nasıl kandırmış. bir de cüceyle çocuğu nasıl ayırt edemez insan anlamadığım olaydır. ellerinden falan belli olur sanırım ya sesi mesi ne bileyim bir şeyi vardır illa ki.
hesabın var mı? giriş yap