şükela:  tümü | bugün
 • kendine saygısı olmayan, guvenilmez ve sefil bir herif olduğunu cümle aleme duyurmaktır.

  insan gibi sohbet edenlerden, karşı cinsle iliskisinde sınırını bilenlerden söz etmiyorum.

  iş yerinizde ya da arkadaş ortamında tanıştığınız, ısrarla sizinle yalniz buluşmaya çalışan, siz mesafenizi korumaya çalıştıkça sizi whatsapp'tan darlayıp boyle acaip acaip smileyler falan atan değişiklerden bahsediyorum. sözlükteki versiyonları ise gayet normal sekilde sohbet ederken evli oldugunu soyledikten sonra lafı cinselliğe getirip, ne renk jartiyerlerin var diye soracak kadar utanmaz olurlar, fotoğraf isterler vs.

  zaten bunların ne mal olduğunu çoğu zaman eşleri de farkındadır. kocişini hicbir ortama yalniz basina göndermek istemez, kocişinin iş arkadaşlarıyla buluşmalarına dahi kimseyi tanımıyor olmasına rağmen mutlaka gelir. bilir cünkü malını ama itiraf edemez kendine, o yuzden de sorun kocişinde degil de diger kadınlarda gibi davranir. tüm kadinlar onun aç gözlü kocişini yataga atmak için pusuda beklemektedir. halbuse bilmez ki kaç kadın bu azmış erkeğe yüz vermeyerek, reddederek onun aldatılma sayısının artmasına engel olmuştur.

  evli olup da kadınlara yavşayan mal erkekler, ne kadar mide bulandırıcı olduğunuzu bilmiyorsanız bilin diye yazıyorum; insanı kusturacak kadar mide bulandırıcısınız, evlilik sizin neyinize?

  böyle ** salak erkeklerle evli olup da ilişkisini sürdüren kadınlara da diyorum ki; kendinizi kandirmaktan vazgecin. bence daha iyilerini hak ediyorsunuz.
 • seks olabilir.
 • bir erkek olarak en nefret ettiğim tiptir. kendi yapınca çapkınlık, ama eşi yapamaz neden yaparsa orospu olur. eee bu durumda sen ne oluyorsun. ben sana söyleyeyim pislik oluyorsun. eşini haketmiyorsun. üstelik tez zamanda yakalanıp boşanıyorsun. sonra pişmanlık değil mi ? evleniyorsan adam olacaksın evli erkeğin gözü başka kadına kapalı olacak.
 • tek amacı orospu çocukluğu derecesini yükseltmektir. katli vaciptir.
  edit: orospu çocukları seri eksilemiş. buradan bir kez daha sesleniyorum ta ananızı s.keyim
 • evliyimamauygunum.com
 • flört etmek olabilir, ama emin değilim yine de tabii, bir araştırmak gerekiyor.
 • - adamın yapısı bu olabilir. öyle insanlar var ki gerek telefonda gerekse yüzyüze iletişim kurarken karşı tarafla flört ettiğini hatta sevgili olduğunu düşünebiliyorsunuz. bu tabi zayıf ihtimal.

  - adam size aşık olmuş olabilir gayet mümkündür.

  - en büyük ihtimal ise adam sizinle sadece sevişmek istiyordur.
 • evli oldugunu bilip karsilik verenleri de gorduyduk.
 • orul orul orospu çocukluğudur.
 • başlığın içinde cevabı gizli. flört etmeye çalışıyordur.

  evrensel sandığınız kurallar yok. sözlükte bir kısmınız eşini sokağa çıkarmaz, karşı cinsle konuşturmazken diğer bir kısmı bunu bağnazlık olarak görüyor. aynı şekilde evliyken flört etmeyi de normal karşılayan insanlar da var.

  hoşunuza gider arkadaş olursunuz. hoşunuza gitmez yol verirsiniz. yurtlardaki bebelere halleneni, çocuk yaşta evlendirenleri, tecavüzü cezalandırmayam sistem, flörtöze orospu çocuğu yaftası vuruyor.

  gidin kendi içinde bulunduğunuz topluluğun ahlakını eleştirin önce.