• aynı klozete göt koymak
  • (bkz: bosanmak)
    evlilige dair sanirim en mide bulandirici detaydir. sevgililik müessesi gibi degil bir kere evlilikten kurtulmak. sevgililikte iki taraftan sadece biri bile ayrilmak istiyorsa ne kadar aci olursa olsun o iliski bitiyor ve insanlar bir süre sonra yollarina bakiyor.

evliligin mide bulandirici yönü ise cidden bosanmak. ınsanlar genelde bosanmalari gerektigi halde evlilik birlikteliginde cocuk, maddi birikimler ve akla gelebilecek bir cok nedenden dolayi birlikte yasamaya, evliligi sürdürmeye devam ediyor. bosanmanin stresi, mahkemeler ve türk aile yapisinin "kizim, evladim millet ne der?" baskisi bitmesi gereken iliskilerin uzamasina sebep oluyor.

eger bosanmak, birbirine artik katlanamayan(ki iki insanin bir süre sonra birbirine katlanamamasi dogal, insanlar degisiyor) sevgililerin ayrilmasi kadar basit olsaydi, insanlarin cok daha mutlu olacagina inaniyorum.
  • evlilik güzel şey, ruh ikizinizi bulunca.
  • en midemi bulandıran şey ana -baba kuzusu olgunlaşmamış yaşam formları
  • karısının pittiginin kedi lesi gibi koktugunu bundan mütevellit cinsi munasebet yaşayamadiklarini deklare eden birini tanımam sayesinde nizami entry görebildiğim basliktir.
  • evliliğin kendisi.
  • saçma sapan bir başlık daha. sevdiğiniz insanla evleniyorsunuz. bilmem farkında mısınız?
    mide bulandırıcı olan şey sizin o pis düşünceleriniz..
  • sürekli dip dibe olmak
  • internete girip eski sevgilileri stalklamak
  • kadınların sanki erkekler onların hayat standardını yükseltip onlara mücevher ,araba,ev almak gibi bir zorunluluğu olduğu bilinciyle adamı kapatma düşüncesi içinde olması iğrenç geliyor bunu anlayamıyorum nasıl bir acizlik
    adamlarsa kadınların güzelliklerini görüntülerini satın aldıkları mülklermiş gibi teşhir ediyorlar kadın yemek yapmalı çamaşır yıkamalı evi temizlemeli onların ayak işlerini yapmalı bu çok doğal bir şeymiş gibi minnettarlık bile hissetmiyorlar bunun için insanların birbirlerinei proje ve ulaşmak istedikleri maddi kaynakların merdiveni olarak görüp aralarında anlaşma imzalaması mide bulandırıcı
hesabın var mı? giriş yap