• nickinin anlamını merak ettiğim yazardır*.

ayrıca
    (bkz: izmirli kızlar)
  • takdir ettim. net.
    8 mart'ta çaylaklığı onaylanan 8284 yazarlarla birlikte sözlüğe dönüş yapmış eski bir suser olmasından kıllanıyorum.
  • spoiler'dan bihaber olan 8284.

8284 tanımını tam anlamıyla hak eden ender yazarlardan.
  • #26047625 numaralı entrydeki yazısına ''kürdistan'da'' diye başlayan bölücü trollerin ''ırkçılık''la suçladığı yazar.

maalesef bu ülkede yasalar sadece sana yasa be kardeşim. bir tek seni korur.

- kullandığın elektriği bana ödetirsin. en çok kaçak elektrik kullanan hakkari gece görünümü

- çocuk yardımı adı altında bok gibi para alırsın.

bunlar yetmezmiş gibi;

- ''yaşasın kürdistan'' dersin,
    - ''kahrolsun t.c'' dersin,
    - banka, okul, hastane, postane gibi kurumlara saldırırsın
    - yıllarca öğretmen, polis, doktor, mühendis katledip ''devlet bize bahmiiir'' dersin.
    - polise bomba atmaya çalışırsın. bomba elinde patlar. öldürmeye çalıştığın o polis seni (daha önce saldırdığın) hastaneye yetiştirip hayatını kurtarır.
    - deprem olur. arama kurtarmaya gelen askerlere saldırırsın.
    - istediğin şehire gelip istediğin işi kurabilirsin. kimse yadırgamaz seni ama gittiğin yerde de rahat durmayıp milletin huzurunu bozarsın vs.

ve bütün bunları kürt halkının hakkını koruduğunu iddia ederek yaparsın. boşversene sen. dini, dili, ırkı farketmeksizin hiç kimse hakkının bu şekilde korunmasını istemez.

birisi tüm bu yaptıklarına rağmen ağzını bozmayıp, sadece ''artık samimiyetine güvenmiyorum kürt kardeşim'' dedi diye de faşist, ırkçı ilan edersin.

peki sen nesin ?
  • şuan deniz kenarında oturuyorum, önümde kahvem, karşımda izmirin en taş hatunu. çok seviyorum ben bunu, erkek olsam bi dakka düşünmezdim ehe ehe. her kız böyle olsa keşke, akıllı, güzel, kültürlü. canım benim canım :*
  • bana kizmaz, kizamaz, yok oyle bi luksu, bi itirafim var dedim sasirdi, soyleyince de bu mu dedi..
    ah ah o uzun sigarasi olmasa...

severim kendisini cok...
  • on numara kral insan.
    kalbine değmesin hüzün kardeşim.
  • gerçek bir izmir kemalisti. gerçek bir faşist.

(bkz: #33896316)

atatürk'ün ömrü yetmedi tabi, yetse 1 tane kürt bırakmayarak güneydoğudaki aç insan sorununu yok etmiş olacaktı.
  • gün geldi,
    reyhanlı saldırısının hemen sonrasında sözlükte resmen "sesimi duyan var mı?" diye bağırırken sesimi duyan ses oldu.
    gün geldi,
    yazmış olduğum küçücük bir kızın hikayesinde duygulandı, meraklandı, onu sordu,
    gün geldi,
    bendeki film senaryosunu yazmam için katalizör oldu,

ve en nihayetinde bugün geldi,
    bakıyorum da iyi ki buralara gelmiş, iyi ki sesimi duymuş, iyi ki bu kadar aydın, bu kadar doğru ve düzgün yazmış diyorum.

bana "iyi ki" yazıyor dediğim yazardır, varolasıcadır.
hesabın var mı? giriş yap