• "1993 yılında ankara'da doğan ezgi şenler, hacettepe üniversitesi ankara devlet konservatuvarı modern dans bölümü mezunudur. üç yaşından itibaren bale eğitimi alan güzel oyuncu, 9 yaşında ankara devlet opera ve balesi’nde çocuk balesi bölümü’ne kayıt oldu ve iki yıl burada eğitim aldı. 11 yaşında ise hacettepe üniversitesi ankara devlet konservatuvarı klasik bale bölümü’ne girdi. ezgi şenler mezun olduktan sonra birçok tiyatro oyununda görev aldı. bodrum masalı dizisi ile televizyon dünyasına ilk adımını atmıştır."

yaz dizilerine karşı önyargılı olsam bile birkaç dakikalık performansıyla ileride adından sıkça bahsettireceği izlenimini aldım. yolunun açık olması ve daha sıkı projelerde görmek dileğiyle.

instagram
    twitter
  • çok tatlı hatun. ayrıca çok sade oynuyor ve bu hiç de kolay bir şey değil.
  • iyi ki bir kız kardeşim yok, olsaydı niye sen ezgi şenler değilsin ulen diye çok zulm ederdim kızcağıza.

dünya şekeri, hatta şekerden de öte bünyeye çok zararlı glikoz şurubu bir peri tozudur kendisi.
  • birşey keşfettim. sezgi sena akay isimli dünya güzelinin ağır kankası kendisi. yanlız ben bu ikisini yanyana görsem kalpten giderim o derece.
  • bordum masalı adlı dizide şirin bir karakteri (aslı) canlandıran güzel ve yetenekli oyuncu.
  • internetteki profilini kim yazdıysa "ciddi" manyağı yapmış. mümkünse dilbilgisine hakim birine yazdırmasını tavsiye ettiğim oyuncu.
  • bu kızın ses tonuna hiçbir şekilde tahammül edemiyorum, ayrıca tonlamasında da sorun var gibi. onun dışında baya poncik bir görünüme sahip, italyan kızlarına benziyor, hoş.
  • ankara'da yaşayan tüm ünlü güzeller gibi çok güzel gülümsemektedir.

böyledir ankara'nın kızları hem güzel güler hem güzel kokar hemde güzel severler...

kendisine başarılar diliyorum ekranlarda görmekten keyif aldığım bir ponçik :)
  • baya bi guzel masallah. ancak, gozde mutluer'in basina gelen gibi kendisi de 30 yasina geldiginde hala liseli ergeni oynayacak gibi duruyor.

ayrica cok guzel; cok yani.
  • eğer gülmez ise iyi güldüğü an suratı cadıya dönüşüyor , elbette doğal ama 5 yıl sonra iş bulamaz .
hesabın var mı? giriş yap