• biz de böyleyiz.

ben abisinden korkuyorum.
  • özel hayatlarının sadece kendilerine özel olduğunun farkında olan çiftlerdir.

eskiden facebook mu vardı lan?

zö'den gelen edit: zorunuza mı gitti lan sosyal manyaklar!
  • facebooktan dedikodu toplayamayinca depresyona giren tipleri rahatsiz eder.
  • oysa bizim dedelerimizden ninelerimizden gördüğümüz; iki kişi sevgili olduğunda profil resimleri hemen değişir ve iki kişilik resimler konur. durumu değiştirmek zaten farzdır. anadolu feysbukçuluğunun düsturu erkanı budur.
  • herkese reklam yapmamayı daha uygun bulmuşlardır. zira tam tersi iğrenç oluyor.
  • iki aşamada incelenmesi gerekir. ilişkisi yok yazıyorsa kıllanırım bu durumdan art niyet ararım. ama ilişki durumu gösterilmemişse hiç, onların özelidir elaleme nedir yani. saygı duyarım.
  • bir insanla sevgili olduğunuzda onunla çok zaman geçirirsiniz, hayatınızda önemli bir yeri olur dolayısıyla arkadaşlarınız falan kendisini zaten bilir ve tanır.sevgililik durumunda ilişkinin yapısı gereği zaten hayatınızda bir rol oynayan insanlar bunu bilir, şu halde 12 yıldır görmediğiniz ilkokul arkadaşınız, yılda bir akraba yemeğinde gördüğünüz kuzeniniz, lise öğretmeniniz, almanyada yaşayan mustafa dayınıza ilişkinizi duyurmanız bir gereklilik arz etmez.bu ilişkinin kalıcılığı ciddiyeti hakkında da bir anlam ifade etmez, haftada bir kavga edip küsüp single olup barışıp tekrar in a relationship olanlardan olacağınıza, bırakın özel hayatınız sevgiliniz siz ve yakın çevreniz arasında kalsın.
  • icinde bulunmayacagım durum .
    sevgilimden medet uman eski kız arkadaslarını sildirmektense profiline imzamı atıyorum, vıcık vıcık ask notları bırakıyorum her yarım saatte bir. sahibi var,bilsinler.
    sevgilim,sen de akıllı ol.
  • aslında olması gereken budur. ancak facebook'ta tanışmak için atılan ilk mesaj başlığında da görüldüğü üzere, millet olarak facebook'u sevgili/eş bulmak için kullandığımzdan dolayı, bunun aksini yapmak bazı durumlarda mecburiyet oluyor.
    kim ister lan, ayda yılda bir gördüğün akrabanın "yeğenim, düğün yemiyor muyuz artık, görüyoruz fotoğrafları falan. eki eki" yorumlarına maruz kalmayı, akrabalar arasında taşşak malzemesi olmayı.
    ben şahsen kendim, facebook üzerinden "in a relationship" olmayı çok doğru bulmuyorum fakat, insanın kız arkadaşı makine mühendisliği okuyunca mecbur kalıyor ilişkide olduğunu belirtmeye, zira mesajların önünün alamıyoruz efendim.

ha bir de bu durumu, "aşkım ya, bence çok demode, çok varoşca ilişkide olduğumuzu insanlara ilan etmek. bence hiç bulaşmayalım" diye kullanarak, üçüncü kişilere açık kapı bırakanlar var ki; onları ıslak odunla dövmek lazım...
  • ciddi bir ilişkide olmayabilirler **. yarın öbür gün ayrıldıklarında arkadaşları tarafından orkid değiştirir gibi sevgili değiştirmekle itham edilme korkuları vardır.
hesabın var mı? giriş yap