şükela:  tümü | bugün
 • ekonomimizi hedef alan saldırıların yoğunlaştığı bu dönemlerde, milletçe bu saldırıları bertaraf etmek için uğraşırken, bazı fırsatçı firmaların fiyatlarına devasa zamlar yapmaları gibi bu fahişelerin de boş durmayıp bu kervana katıldıklarına üzülerek şahit olmaktayız.

  özellikle enflasyonla topyekün mücadele programında yer almayıp, aksine ücretlerinde ciddi oranda artışa giden bu orospulara, hak ettikleri dersi vermeye hazır mısınız? fırsattan istifade ücretlere zam yapmak he, sizin çok götünüz kalmış, millet bu hainliğinizi asla unutmaz.

  daha önce saatine 200-300 tl diyordunuz şimdi ne oldu da, bu rakamlar 400-500 tl oldu? ayıptır ya. dolar mı vurdu sizi, hammadde desen yerli, kuaför tl, ağda tl, yiyecek tl, oje tl... bize niye arap turist muamelesi yapıyorsunuz? bakın bize fahişeler, biz dolar baronu değiliz. hepimiz emekçi insanlarız. kimimiz benzin istasyonunda pompacı, kimimiz garson, kimimiz fabrikada işçi. zaten zor para kazanıyoruz, enflasyon deseniz almış başını gitmiş bizim mayışlar erimiş. mümkün mertebe işimizi elimizle görmeye çalışıyoruz ama olmuyor, her zaman papaz pilav yemiyor.

  zam yapın tabii ki, hakkınızdır ama biraz insaflı olun ya, acziyetimizi kullanmanız gururumuza dokunuyor. adil olun, sizden başka bir şey istemiyoruz.

  girin eflasyonla topyekün mücadele programına, yapıştırın üzerinize etiketlerden biz de bilelim vatansever olduğunuzu. size tekrar güvenelim, destek olalım, alışverişimiz devam etsin. hem siz kazanın, hem de ülke kazansın.

  şimdi elinizi, taşın altına sokma zamanı.

  hadi görelim sizi.
 • ben hep 50tl’lik harun abi siktiğim için beni etkilemeyen durumdur.
 • (bkz: bir kadını orospuluğa sürükleyen erkek)

  300 tl alsan kişi başı, günde 5 kişi karşılasan 1500 tl, ayda 20 gün çalışsan 30000 tl. ceo maaşı...
 • fahişe piyasasının sözlükte sıkı takip edildiğinin bir göstergesidir.
 • nefret söylemini mizah sananları göstermiştir.
 • fahişe et süt balık yemiyor mu? su ile bile çalışsa ona bile dünyanın zammı geldi.
  not : fahişe değilim ama haklının yanımdayım ;)