• yillar once bodrum da bir tatil koyunde karizma yapip hatun tavlamaya calisirken gormustum. sonunda 35 lik bir teyzeyi goturebilmisti

5 yıl sonra editi: ulan 35 yaşında teyze demişiz, yaş oldu 35 amca mı olduk şimdi biz. vay be.
    bi beş yıl daha sonrası: yaş 39 falan.

kaç sene sonrası bilmiyorum editi: yaş 48, 35 yaşında hatun çıtır kalıyor şimdi. ilk entryi gireli 20, bahsi geçen olay yaşanalı 27 sene olmuş
  • tek film (bkz: iffet) sahnesiyle tecavüzcü coşkun ve nuri alço'nun yüzlerce filmde tırnaklarıyla kazıyarak elde ettiği ünü bir kerede yakalamış takdirlerimizi kazanmış sinema oyuncusu
  • iffet'tin bir sahnesinde (ufaktan çakırkeyif bir şekilde) benim adım cemil dedi. işte o an ağız kıyısında sigara, elde boş bira şişesiyle camdan sarkıp, cafer'e bozuk paraları atarken canlandı gözümde. o kerli ferli ilah, o skici karizma yerle yeksan oldu ossaat.
  • yaklaşık bir saat önce arabasıyla* boğaziçi köprüsünde sanırım hız testi yaparken(çünkü ne yapmaya çalıştığını tam olarak anlayamadım) bir dolmuşa çarparak dolmuşun neredeyse köprüden uçmasına sebep olan 9 insanın hayatını tehlikeye atan kişidir. bir de arabadan indikten sonra bir poz yapışları vardır görülmeye değer. ne de olsa oyunculuğu iyi biliyor.
  • kimin oğluydu, kimin torunuydu gibi sorunsallara noktayı koyuyor ve açıklıyorum, kendisi sedat peker'in yeğenidir.
  • şah mat gibi çok iyi bir filmin senaryosunu yazmış ve oynamıştır. kalemi bu kadar kuvvetli bir oyuncudan yeterince istifade edememek üzücü.
  • son olarak bundan üç yıl önce tarık tarcan, tuğba özay, çağla şıkel'in falan oynadığı zehirli çiçek adlı bir dizide küçük ama önemli bir rolde görülen 80'li yıllar türk sinemasının bir oyuncusu. (diziyi çok seviyordum, sonra niye kalktı bilmem.)
  • iffet isimli filmde mujde ar in kafasini arabanin camina sikistirdigi anda yaraticilik adina takdirimi toplamis insan.

sonra otomatik camli arabalar cikinca rahatladi orman ortama giden bayanlar, zira guvenlik onlemi olmasi acisindan camlar o kadar sikmayacak sekilde ayarlandi bogulma olasiliklarina karsi ve fakat orman ortam romantizm kadar tehlikeleride barindirir ki susayim ben artik.
  • faruk peker'in eski başbakanlardan recep peker'in oğlu olduğu sanılıyormuş (bkz: #3129934) (bkz: #1818028) ama recep peker 1950'de öldüğü, faruk peker de 1956'da doğduğu için, ortada dondurulmuş spermle döllenme gibi bir durum yoksa, bu ihtimal düşük görünüyor. belki yeğeni, torunu falandır ama oğlu değil gibi. (gibi diyorum, hala yapay döllenmeye marj bırakıyorum)

edit: yapay döllenme 1940'larda geliştirilmiş!
hesabın var mı? giriş yap