• dün geceki teke tek'in kapanışında murat bardakçı'nın "herkese hayırlı seçimler diliyorum" diyerek akp'ye selam çakmasına, "evet ben de herkese iyi seçimler diliyorum" diyerek karşılık vermiş, tarafsız gazeteci.

(bkz: iyi yerine hayırlı kelimesini kullanmak)
  • yarın "oy oranlarının bu şekilde çıkacağını bizim yaptığımız tarafsız anketler söylemişti zaten..." vs. gibi bir yazı bekliyorum kendisinden.
    türkiyede ne olsa şüphesiz o önceden bilir.
    büyük istanbul projesi açıklanmadan 1-2 gün önce marmara denizinde yapılacak bir adadan bahsedip kanalistanbul açıklanınca, "ekim ayında yazmışım kanal yapılacağını" demişliği var.
  • bu secim sonucuna gore, calistigi grubun menfaatleri yuzunden yakin bir zamanda isinden kovulmasi cok muhtemel kisi.
  • bu adamin tv programlarinda ve gazete yazilarinda cok sık kullandigi bir kalip var: "x konusunu ilk/tek ben yazdim" seklinde. bunu o kadar cok yapiyor ki yarin öbür gün "basinda kürt kelimesini ilk ben kullandim" derse veya yazarsa hic sasirmayacagim.
  • canlı yayında sorduğu sorular yüzünden eleştirilmemesi gerektiğini düşündüğüm kişi. bu tip sorular sorarak akıllarında bunlara benzer sorulara sahip insanlar için karşı tarafa cevap fırsatı sunmaktadır.
  • an itibariyle canlı yayında kılıçdaroğluna soruları sorarken takındığı uslubu ile sinirleri bozan kişi.
  • fatih altaylı'ya açmış olduğumuz davayı(istanbul 5. asliye hukuk mahkemesi 2010/331e.) dün itibariyle kazandık, ekşimiş ruhların buluşma yeri başlıklı yazısı nedeniyle 7500.-tl, tekzibimizin yayınlandığı günkü yazısı nedeniyle 2000.-tl tazminata hükmedildi. karar henüz kesinleşmedi, temyiz edilmesi halinde süreç bir yıl kadar daha sürebilir.

sosyal sorumluluk projelerimizden bağımsız olarak, bu davadan elde edilecek tazminatı bir hayır kurumuna bağışlayacağız ancak hangisine bağış yapacağımız konusunda henüz karar vermiş değiliz, yasal süreç sonunda bu konuda ayrıca açıklama yapacağız.
  • maskeli zavallılar ile hesaplaşmış yazar kişisi.
  • en azından dolaylı da olsa bir hayır kurumuna bağış yapmış insan. kendisini tebrik ediyoruz. *
hesabın var mı? giriş yap