• konu milliyetçiliğe gelince mangalda kül bırakmayan bir adamın aldığı tazminattır. vatan, millet, sakarya edebiyatı yap sonra 3.5 milyonu cukkala. futbolcusu prim kavgası yapar, teknik direktörü ayrılırken 3.5 milyon euro koparır (yaklaşık 14 milyon tl) sonra milli takıma sahip çıkalım. benim milli takımım falan değil bu takım.
  • bizim paramız ile ödenmeyen tazminat. tff özerk kuruluştur, cahil cahil konuşmayın.
  • asgari ücretin 1400 olduğu bir ülkede yazık. yaklaşık 10000 kişinin 1 aylık geliri, anlayacağınız hertürlü bunlar bizi sikiyor.
  • fatih terim'in kesinlikle ihtiyaci olan bir tazminat, bu parayla karate kursuna yazilabilir. belki artik dayak yemez gittigi kebapcilarda...
  • verdiğim vergi kimsesiz çocuklara gitti.neyin tasasına düşeyim.ayakkabı kutusunun derdine düşmeyen, buna düşüyor. bu zoruma gidiyor.
  • adam türkiye futbol direktörü sıfatıyla oyuncu yetiştirme, geliştirme bağlamında tek bir proje koymadı ortaya. kibirli kibirli konuştu. parayı aldı güney sahillerine indi. bari giderken o parayı bıraksın da 100 tane çocuk güzelce çift kale maç yapsınlar. projem şöyle:

burdan federasyon yetkililerine sesleniyorum. o 14 milyon tl ile istanbulda veya anadoluda birkaç şehirde arsa alın. şöyle etrafını 50 cm yüksekliğinde betonla çevirin arabalar girip park etmesinler. çocuklar da taşlardan kale yapıp futbol oynasınlar. böylece türk futboluna azıcık katkıda bulunmuş olursunuz.
  • bu tazminatı vermeyi kabul edene kızılmıyor, alana kızılıyor.
  • türkiye'de karaktersizlerin prim yapıyor olmasına şaşırmamak lazım.

milli takım bizim için şereftir, namustur diyenlerin para için yapmayacağı şey yok maalesef.

biz milli duyguları sevinçle, üzüntüyle yaşarken, birilerinin senin benim üzerimden helal olmayan yolla kazanılan parayla adamlık yaptığı, yapmaya çalıştığı bir federasyon çalışanı daha payayı cukkaladı.

hakkım varsa, o hakkı hiçbir şekilde helal etmiyorum.

adam olduğunu idda ettiğinin onda biri kadar adamsan o parayı çocuk esirgeme kurumuna bağışla fatih terim.
  • milli takımda en az prim kavgası yapan futbolcular kadar şerefsizliktir ve kovulduğu için bile olsa bu parayı almak hakkı değildir.

günde 12 saat çalışıp yine de ay sonunu zar zor getiren insanların olduğu ülkede yine o insanların kıdem tazminatının kaldırılmasına konu edilen işçi sınıfının olduğu ülkede bu paranın verilmeside alınmasıda şerefsizliktir.

milletin 30k, 40k'larına göz dikenler yine milletin vergileriyle kazanılıp ödenecek 3,5 milyon €'ları sanki analarının ak sütüymüş gibi bol keseden dağıtabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap