• sanıyorum teklifi reddetme gerekçesi kendi ailesi kaynaklı sebepler değil galatasaray ailesi kaynaklı sebeplerdir.sanıyorum bu ailede beraber çalışmak istemediği bazı insanlar var.ben de şöyle diyorum:

(bkz: adam haklı beyler)
  • yeminli fatih terim düşmanlarına kapak olmuş bir karardır. bazı densizler fatih terim'in rijkaard'ın ayağını kaydırmak için bazı futbolcuları ayartıp takımı sabote ettiğini falan söylüyorlardı ne oldu şimdi. fatih terim'i kişilik olarak seversiniz veya sevmezsiniz ancak bu kulüpte 15 sene top oynamış, kaptanlık yapmış, teknik direktör olarak uefa kupası kazandırmış bir insana galatasaray'ı sabote ediyor diye hezeyanlar üretirseniz işte böyle morarır kalırsınız. fatih terim prensipleri olan bir hocadır ve bu şartlar yerine gelmezse çalışmaz. bazılarının sandığı gibi aman ne pahasına olursa olsun galatasaray'ı çalıştırayım diyecek bir insan değildir. bu takımda böylesine yönetim zaafiyetleri varken göreve gelmezdi, ancak bazı kellelerin alınması koşuluyla gelirdi ancak adnan polat yönetimi herkese yaptığı gibi hem nalına hem de mıhına vurup terim'i de kandırabileceğini sanarak nasıl bir hata yaptığını anlamış oldu böylece.

edit: demedim mi ben size (bkz: #20657247)
  • fanatik bir galatasaray'lı olarak yorumum fatih terim'in hafta sonunda olası fenerbahçe mağlubiyeti/hezimeti'ni yaşamak istememesidir. haftaya gelir merak etmeyin.
  • naz yapıyor olabilir, biraz daha minik temaslarla fatih hoca'yı şehvetlendirmek gerek...
  • şu şartlarda galatasarayın büyük ihtimalle yapacağı fenerbahçe maçına çıkmayarak en azından 3-0 lık yenilgi ile kurtarması olacaktır. sonrasında fatih terim gelir.
  • asıl gitmesi gerekenin rijkaard değil yönetim olduğunu gösteren olaydır.
    edit: maymun sendromu olarak da bilinen durumdur. diğer dalı tutmadan eldeki dal bırakılmamalıdır. bir teknik direktör bulmadan eldekini kovan bir yönetim buna örnektir.
  • bu işin kokusu pazartesi çıkar..

eğer ki fener maçını bekliyorsa; yazıklar olsun fatih terim'e..

ama kabul edecek olsa bana derbi falan dinlemezdi gibi geliyor.. nedenine gelince:
    sen fener'den bu pazar değil 6; 60 tane de yesen bi allah'ın kulu sana ağzını açamaz..
    ama hasbel kader bi 3 puan aldın mı daha ilk günden kahraman olursun.. tam fatih terim'lik vaziyet..
    o yüzden gelse zaten maçtan önce gelir diye düşünüyorum..
hesabın var mı? giriş yap