7 entry daha
  • 80 milyon euroluk takım maaş bütçesi,
    yarısı türk lirası kurundan, kalan yarısı 4 liraya sabitlenmiş kurdan ödenen yayın gelirleri,
    türk takımlarının direkt katılamadığı için asla erişemeyecek olduğu şampiyonlar ligi gelirleri.

"küllere krallık yaparsın" mevzusu gibi.
  • bu sene hakemleri de yeniyor fenerbahçem,

yukarıda bazı gereksiz girdiler gördüm,
    samimiyetle soruyorum,
    fenerin haksız kazandığı bir maç gösterin alt tarafı beş tane maç oynandı,

fenerin aleyhine verilen penaltılara benzer bir penaltı kazandığını hiç görmedim,

boş konuşmayın, cızırtı yapmayın.
  • taraflı tarafsız hemen herkesin idrakinde olduğu durum. gerek alternatifli kadrosu gerek oyuncu kalitesi ile tartışmasiz bir ger gerçek.
  • geçen sene başında da aynısı söyleniyordu. gelişen süreçte ise en son başkanları tribünden atlıyordu.

edit:

korkmuşuz. evet 6 senedir kupa alamayan, avrupa'yı unutmuş, ellerindeki tek koz olan kadıkoy'de götlerinde patlamışlardan korkmuşuz

"iyi ki durdurmuşuz bu daha güçlü gelmemize neden oldu" diyor sokullu mehmet paşa ahahdahdahdahdhahdah. olm bu nasıl bir züğürt tesellisi. siz ne yaşadınız böyle?
  • iyi bir yönetim disiplini ile bu sene şampiyon fenerbahçe yazdıracağız.
  • (bkz: amuğa goduh bület başgan)
    alayının amuğa goyacağız bu sene.
  • galatasaraylı sözlük yazarlarını korkmalarına ve suspus olmalarına neden olan gerçek.

boşuna demiyoruz mekanın gerçek sahibi geri geldi diye.

meşalelerimizi şimdiden yaktık nisan ayını bekliyoruz.
  • tff, hakemler ve fenerbahçe bu sezon şampiyonluk için kenetlendi.

süper ligin ilk 5 haftasında zorlu center ittifakının etkileri görüldü. tff limit aşımı yapan fenerbahçe için kuralları yok saydı. saha içindeyse hakemlerin yardımıyla mağlubiyet yaşamadılar.

pandemi dolayısıyla 42 haftalık süper ligin yarım kalacağını düşünüyorum. liglerin iptal edilmesiyle fenerbahçe’nin şampiyonluk hayalleri de suya düşmüş olacak.
  • geçen seneden ders almamış klasik fenerbahçeli hezeyanı. sene sonu yine hüsran.

görsel
  • yine hortlatmislar basligi tipine tukurduklerim. iyi fener 2 galibiyet alinca yok hakemler kolluyor yok lig saibeli laflari.
    bakin kardeslerim fenerin sampiyon olmasi istenmiyor bunu anlayin. klubu katara satmak planlari var. fetonun ele geciremedigini ayak oyunlariyla yapmaya calisiyorlar.
    20 yil sampiyon olmasa da biz destegimizi veririz ama oyunu da bozariz
147 entry daha
hesabın var mı? giriş yap