• "aslan kedigillerdendir" yazısına kadar bir galatasaraylı olarak kahkaha atarak güldüm. lan olum kendi esprisini aciklayan dallamalar gibi olmuş o kısım. altına dipnot olarak da "hello kitty sevimli bir cizgi film kahramanıdır" sonrasında ise "bizim taraftar maldır anlamaz" yazsaydınız güzel olurmuş.
  • rakibini sahada ez ama sonra susun be güzel kardeşim. ne bu radikallik ne bu fanatizim?
    ülke rasyonellik, birlik beraberlik, empati anlamında rezil bir konumda. futbol bu olmamalı kardeşler.
  • alttaki kedi türü detayı cahil futbol seyircisini yansıtmış

not: futbolunuzasokayımspor
  • iyiymis haha
  • sesli bir tişört olsa your move galatasaray derdi sanırım.
  • tam çok "güzel olmuş, neşeli ve esprili bir ayar" diye alkışlayacakken alttaki "aslan kedigillerdendir" açıklamasını görünce ekranı kapattım. fıkra güzeldi ama fıkrasına gülünmeyen adam gibi açıklayınca sıçış oldu.
  • yaratıcı olmuş tebrikler valla.
  • saçmalık ama öyle böyle değil. bunu tasarlayan tasarımcının elini, üretenin makinesini, paketleyenin emeğini, satışa sunanın kazancını... ayrıca da alanın da aklını... bunu giyecek insanın da vizyonunu...

bu ciddi bi iş kardeşim, günlük kıyafet de üreten bir spor giyim mağazasıysan biraz ciddiye alacaksın işini. neymiş, aslan kedigilmiş, hello kittymiş. hmm, çok komik, nerenizle düşündünüz acaba bunu?

not: rvpspor
  • dalganın bu kadarı, pes yani...

not: güldürmüştür.
  • (bkz: 2-k'den aziz'i resimi nedeniyle
    kutlarız)
    not: 2 skoru açıklıyor, k kadıköy'e gönderme, aziz de malum işte.
    espriye dip not koydum ki daha iyi anlaşılsın.
hesabın var mı? giriş yap