115 entry daha
  • biletlerimizi aldık, heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz. kitaplarımız memlekette, onlar da günü gelmeden kargoyla yetişirse tadından yenmez. yetişmezse de elimde olmayan kitaplarından alıp onları imzalatırım artık ama nickimden dolayı hacıkomünist kitabını imzalatmayı çok istiyorum yetişir umarım.

bilmiyorum ortaoyuncular tiyatrosunun normal biletleri mi böyle ama ekşisözlük zirvesi yazan biletlerimiz bildiğin a4 kağıdından bilgisayar çıktısı biletler. normal biletler farklıysa faydalandığım indirime üzüleceğim çünkü o biletleri saklayacaktık biz. 50 lira daha fazla verirdim sırf bunun için.

neyse artık ferhan ağabeyle fotoğraf çekinirsek onları ve imzalı kitaplarını saklarız. kitaplarını okurken, kendisiyle tanışmış olmayı ve karşılıklı sohbet etmeyi çok arzuluyordum ve bir hayal gerçek olacak.
  • merhabalardan bir demet.

üst entryde bahsedilen biletler, bizim için olan indirimli biletler. bu konuda bir sorun yok ancak arkadaşın dediği gibi evet a4 kağıda basılmış halde.

bu akşam kitap imzalatma, çiçek, defter ve bir kaç konu hakkında daha son gelişmeleri yazacağım.

hicri günler.
  • sevgili ferhanperver arkadaşlar. biz kendisini çok sevenler cemiyeti, 23 şubat cuma akşamı hep birlikte ferhangi şeyler oyununu izlemeye gidiyor, elimizde bir çiçek götürüyor ve oyun sonu çiçeğimizi sahneye doğru atıyor; ferhan abimizi dakikalarca alkışlamayı planlıyoruz.

örgütün başı "albay niyazi" değil, "yoktan adam". indirimli bilet için kendisine mesaj atabilir, isminizi yazdırabilir ve ses tiyatrosu gişesinden isminizle indirimli biletinizi alabilirsiniz. doğum günü de yaklaşan ustaya "seni seviyoruz" deme fırsatı ayağınıza geldi. oyun sonrası mini söyleşimiz de cabası. muhteşem bir gece olacak; biletleriniz için acele edin. 23 şubat akşamı ses tiyatrosunun o büyülü ortamında buluşmak üzere.

ayrıca detaylar için (bkz: #74168298)
90 entry daha
hesabın var mı? giriş yap