• herkesin ne olduğunun farkında olduğu kıyaslama.
    alex-hagi kıyasında "karakteri bırak futbola bak" diyenler bu kıyaslamada ise "volkan'ın karakteri "rerererarara" demekteler.
    neyse,özet geçecek olursak:

muslera çok iyi kalecidir. türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri olan galatasaray'ın kalesini koruyabilecek çaptadır.

ancak volkan maçın kader adamı olabilecek bir kalecidir. her anlamda. maçı kaybettirebilir de kazandırabilir de, geriden getirip maçı çevittirebilir de. kimlik kartı kırmızı ay-yıldızlı olmasaydı bugün muhtemelen birkaç şampiyonlar ligi finalinde oynamış bir kaleci olurdu.
  • muslera, dünyanın en iyi kalecilerinden biri olduğu için dünyanın en iyi takımlarından birinde oynamaktadır.

volkan d. ise, şampiyonluk alma yöntemleri (inşaat, tarla sürmek, vb.) tescil edilmiş olan bir takımdan ayrılmayarak, sportif değerlerin üzerinde tuttuğu (tamamen duygusal) değerler olduğunu göstermiştir.

muslera'nın dünya çapında bir takımla katılmakta olduğu ligin imajını zedeleyen, volkan d.'nin tescilli takımıdır.
  • ikisi de çok iyi kalecidir. ama football managerbile oynuyor olsam türk takımlarında yabancı kaleci oynatmam ben.

galatasaraylı yöneticilerin yerinde olsam fellik fellik genç yetenekli kaleci bulup altyapıya yerleştirirdim, yabancı sınırı 5e inince de takıma monte ederdim.
  • fernando muslera breaking bad ise volkan demirel bücür cadı'dır.
  • volkan demirel galatasaray derbisinde topu götüyle tutmuş ve o sezonun sonunda şampiyon olduklarını sanıp yanlış anons olduğunu duyunca o top bi yerine kaçmıştır. ben muslera'da böyle bir şey görmedim daha. demek ki volkan daha "büyük" kalecidir
    not: gg olmasın diye sansürledim
  • volkan demirel daha haşin bakar. o yüzden volkan demirel daha iyi kalecidir.
  • volkan, kapı gibidir.
    muslera, cılız.

adettendir not: mcgregorsporluyum.
  • biri şampiyon yapar diğeri şampiyonluktan eder.
  • dostum versus demişsin ama bu haksız rekabet.
    sonuç;
    muslera ırza geçer.
hesabın var mı? giriş yap