• oğlum bu adam beşiktaş'a gelmeyecekse boşuna buraları coşturup durmayalım. üzülüyorum sonra.

bir keresinde de adebayor'u almaya gidip eneramo'yu almışlardı. ürkmüyor değilim.
  • an itibariyle kendinin ve benim chelsea için attığımız gollerin sayısı eşittir.
  • twitter'da bu adam hakkında yazılanlara bakın bi. bizimkilerin yazdıklarına.

"sikerim kuponum yattı gebersin" gibisinden milyon tane var. dalga geçip espri yapan falan. şaka maka bizim millet harbiden kafayı yedi. insanlık hakkında en ufak bir şey barındırmaz oldu. amlarına koyayım ben onların.
  • yukarıda bir arkadaş 9 numaralı forma denilince akla gelen ilk isim falan demişte. çarpılırsın lan yavaş gel.

ha gelirse iyi gol atar bu boktan ligde orasını tartışamayız . ama gözünüzü seveyim yapmayın yok 9 diyince ilk gelen isim falan.

(bkz: ronaldo luis nazario de lima)
  • chelsea'ye geldiğinden beri kendisini her daim eleştirirken euro 2012 final maçıyla bir anda dünyanın en saygı duyduğum insanlarından birine dönüşen futbolcu. kendisini fifa 12'de yedeklere bile almazdım. şampiyonlar liginde barcelona'ya attığı golde bile tebessüm etmedim. ama işte gün geldi torres asil bir şekilde bana dersimi verdi.

olay şu. torres oyuna sonradan girmiş, golünü atmış ve gol krallığında diğer 5 oyuncunun gol sayısına erişmiştir. dakika 89, ispanya 3-0 önde, şampiyonluk garanti. torres karşı karşıya. vursa belki de golü atacak ve euro 2012'in gol kralı olacak. hem de finalde yedekten gelip son dakikalarda attığı 2 gol ile. gerçekten vursa ve kaçırsa mata dahil kimse tek bir şey söylemeyecek torres'e. ama o, bu ünvanı tek başına kazanabilecekken inanılmaz şık bir tek pas ile geriden gelen mata'yı topla buluşturuyor. muhtemel bir gol krallığından, pozisyon icabı daha uygun yerde olduğu için mata'ya %100lük gol pası atarak vazgeçiyor. ve unutmadan kendisi santrafor. yıl boyunca yerden yere vurulmuş santrafor. atsa ve gol kralı olsa sezon boyunca ona bir an bile acımayan tüm eleştirmenleri göt edecek. buna rağmen torres futbolun ne olduğunu öğrenmiş, bizim gibi at gözlüğü ile bakmıyor. helal olsun.
  • atletico madrid'e dönerek, bir zamanlar kaptanı olduğu diego simeone'nin oyuncusu olmuştur.

http://cde.3.depor.pe/ima/0/0/1/1/2/112738.jpg

simeone de durur mu yapıştırmış cevabı: http://i.imgur.com/lpsxs69.gif
  • torrent olsa %99'da takılır kalırdı.
  • 50 maçta 5 gol atmış adam. bunu alacaklarına stamford bridge'e üst geçit yapsalarmış daha hayırlı olurmuş.
  • yarınki the sun gazetesinin ilk sayfasına efsane bir şekilde konu olmuştur.

https://pbs.twimg.com/media/arr5r4yciamdx6g.jpg
  • daha macin birinci dakikasi dolmadan real madrid'e bamyayi salmis forvet

edit: ikinci yarinin henuz 30.saniyesinde falan kendisinin ve takiminin ikinci golunu atan ama yine de futbolu cok bilmiscilere yaranamayan bir zamanlarin superstari. atletico takim halinde bir bok yapiyor da torres yapmiyor sanki. herifin isi gol atmak ne yapsin penalti mi kurtarsin aq besinci hakemlik mi yapsin sahada?
hesabın var mı? giriş yap