• güzel yaşlanmış adamdır. daha fazla konuşmayacağım.
  • v. red reklamindaki gulusu bende didi teyze etkisi yaratan oyuncu.
  • bence oskarlik oyuncudur. populer islerini daha onceden izlemistim, babam ve oglum mesela, fakat populer islerde bireysel oyunculuklar cok fazla goz onune cikmaz, hele de basrollerden birisi kucuk bir cocuksa. ama fikret kuskan'in oyunculugu karsisinda sapka cikarmami saglayan iki film vardir: muhallebicinin oglu ve donersen islik cal. bu iki film de cok populer olamadi, cok basarili filmler olduklarini da soyleyemem, filmi mukemmel yapan tek bir oyuncu degil, tum oyunculuklar ve en onemlisi yonetmendir. ama muhallebicinin oglu gibi bir filmde onu izlemek basli basina mukemmeldir, ozellikle evsiz adami oynama sekli. onun gercek bir evsiz olduguna yemin edebilirim, o tikler, korku, yuruyus sekli... bu oyunculugu yurt disinda bir filmde konustursa oskar alirdi, buna eminim. donersen islik cal'da da oynamasi cok zor olan travesti rolunu oynamistir, yuruyus konusunda her ne kadar evsiz kadar basarili olmasa da kadinligin narinligi, nezaketi, cilveligini tanidigim tum kadinlardan daha iyi vermistir karakterinde.

hakkinda bir suru sey yazilmis gercek hayatta nasil biri olduguna dair, bence gercek ve basarili oyuncular zaten siradan hayata cok normal tutunabilen insanlar degillerdir, o yuzden oyunculara karsi daha rahat davranilmali ve sikbogaz edilmemeli, neticede onlar sarkici degiller. senede bir album yapip, sonra sokakta "hayranlarimla beraber" diye selfie'ler cekerek reklam yapmiyorlar, siradan bir hayat yasamak istiyorlar cogu zaman. o yuzden unlu biri gorunce direk fotograf ya da imza istemek yerine zaman zaman gormezden gelmeyi tavsiye ederim, sahsen benim yillardir yaptigim sey de budur unlulere karsi.
  • degerli bir oyuncumuz kendisi. bence turkiye'nin en iyi aktorlerinden.

deniz cakir ile birlikte yaptigi yasak dizisinin ardindan yeni sezonda trt 1'de baslayacak olan hayat ağacı'nda basrol oynayacakmis idil firat, ozge ozberk ve onur saylak'la birlikte. hayirli olsun.
  • şaşıfelek çıkmazı'nın cesurunu arıyorum ben. vodafone reklamlarında gördüğüm kadarıyla tüm karakteristik özelliklerini kaybetmiş.
    yüzündeki mimikler yok olmus. sırf saç ektirdiğini değil cildine de bir sey yaptirdiğini dusunuyorum.
    bu arada kendini bu şekilde mutlu hissediyorsa bize b.k yemek düser. sanırım benim ergenlik idollerimden biri oldugu icin yıllar içerisindeki değişimiyle bu kadar hassaslaşıyorum.
  • demin başlığındaki entryleri okurlen vodafone reklamında oynadığını anladığım oyuncu. tanrım oysa ona ilk reklamda çok sinir olmuştum. ikinci reklamda daha bir sevmiştim. sanki ilk defa onunla tanışıyor gibi basiretim bağlanmış. nasıl değişmiş, nasıl tanıyamamışım! naptin fikret neden bu hale geldin sen? naparsan yap sesin hala güzel, hala hala güzel türkçen be adam.
  • denk geldi ilginçtir; bugün mustafa hakkında herşey'i izledim. adam cidden çok iyi oyuncu.
    zira dedemin insanları'nda da yine döktürdü yakın zamanda. keşke daha fazla sinema filminde görsek.

ayrıca bir filmi vardı bakmaya üşendim. tv filmi idi. her şey güzel olacak sanırım. 2000lerin başında izlediğim güzel filmlere örnektir. yarın bakar editlerim.

edit: dedemin insaları değil babam ve oğlum olacak o. kafa iyi tabi normal. haberk2002 teşekkürler.
  • cok bı sevdıgım ınsan hep nerde gorsem o işin iyi bir iş oldugunu dusunmemı saglar...
  • ne kilo alması, ne saç ektirmesi ne de yaşlanması çok iyi oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • evlenmiş.

--- spoiler ---
    fikret kuşkan’dan sürpriz haber. ünlü oyuncu, bir süredir aşk yaşadığı müzik öğretmeni arsevi özkara ile dün fransa’nın marsilya kentinde evlendi.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap