• (bkz: iphone 6s)
  • (bkz: lenovo p2)

alalı 2 sene oldu.ekranı ne şu an çıkan tablet boyutundaki telefonlar gibi büyük değil * ne de fiyatı özelliklerine pahalı idi.en önemli kriterim bataryaydı.sürekli priz aramak istemiyordum ve bu telefon 5100 mh bataryaya sahip.piyasadaki tüm telefonlar içerisinde şarjı en uzun süre giden telefondu.şimdi bakındım yine üst sıralardaki yerini koruyor.çift sim kartı da mevcut.tek kusuru kamerası özellikle akşamları kötü çekiyor.öğle vakti falan yine fena değil.kaça aldığımı merak edenler olursa diye de belirtmiş olayım.1200 liraya aldım.
  • xiaomi mi 9t olabilir belki evet. üstteki arkadaşla aynı fiyata aldım. ama ben ayarlar kısmı insanı ayar eden böylesi bir telefon görmedim. o kadar karışık ve detaylara boğulmuş ki, aynı ayar 75 farklı yerde karşına çıkıyor. ve üstelik, -herhalde bu yüzden ki- istediğini yap-a-mıyor, kendi istediğini yapıyor.

şu an yeni bir telefonda en istemediğim şeyi bana yaşatıyor ve tüm ayarlarım açık olduğu halde kilit ekranımda bildirimleri göstermiyor. ne güzel bildirim geldiğinde ekranım ışıldıyordu, o da gitti. onu geçtim, aldığımda bilgilerimi ekleyip güzel güzel kullandığım şuradaki kilit ekranı cihaz sahibi bilgileri ne zamandan beri kendi kendine pasife geçti, grileşti, yani tıklanmıyor bile.
    ulan ne ayaksın sen? diyesi geliyor insanın.
  • türkiye gibi alım gücü yerlerde olan ülkelerde çin malı telefonlar bu sınıfa girer. xiaomi de bu listede başı çeker. hemen her modeli fiyatına oranla çok daha fazla şey vaat eder ve vaatlerini yerine getirir.
  • herhangi bir iphone alın keyfinize bakın huawei xioami oppo honor monor bunlara vereceğiniz para çöpe atılmış paradır.paranızı çöpe atacak kadar zenginseniz macera arıyorsanız bilemem.
  • ikinci el iphone 6s
    neden mi ? şuan android 4gb ram telefonlar 2000 tl den başlıyor
    iphone 6s alırsın 1000 1500 tl arası
    bozulursa 100 tl batarya, 100 tl ekran, 150 tl ön arka kasasını değiştirir.
    2 sene daha kullanırsın. telefonu resmen sıfıra çevirirsin
    android telefonlarda yedek parça çok pahalı ve yan sanayi çok fazla alternatif yok
    örneğin samsung note 4 ekranını 350 tl ye değiştiriyor telefoncu
    iphone de telefonu sıfırlarsın o paraya
    yan sanayi olur ama orijinalden farkı yok
  • evet arkadaşlar 4 senelik iphone alıp 150 liraya ekranını değiştirip kullanalım ne gerek var yüksek çözünürlüklü tam ekranlara ve az enerji harcayan 7nm işlemcilere.

edit 1: mesaj kutumu baya yeşillendiren olmuş arkadaşlar ben apple cihazlara laf söylemedim burda.iphone xs 11 alanlara her hangi bir lafım yok o tamamen tercih meselesi ben 0 telefonlar varken 4.yaşını bitirmiş 5.yaşına gelecek telefonun ikinci eli önerildiği için laf ettim iphone 6s yerine s7 edge önerilseydi de aynı lafı ederdim.arabadan anlayanlar şöyle düşünsün belli bir paranız var alacağınız arabaya uzun süre bineceksiniz bayiden 0km golf mü alırsınız yoksa 7-8 yaşında yanlamadığı cadde sokak kalmamış boyana boyana taklacı kuşa dönmüş 200 bin km üstü f30 kasa bmw mi alırsınız ?
  • oneplus'ın herhangi bir telefonu.
  • (bkz: samsung galaxy m31)

ucuza kaliteli ekran, şahane pil ömrü ve 4 kamera
  • xiomi mi 9 t tek geçerim şuan 7 aydır kullanıyorum taş gbi telefon
hesabın var mı? giriş yap