• meg ryan'ın eski beyi dennis quaid ile beraber mirando otto isimli hanımefendinin* de oynadığı aksiyon filmi.
  • vasat bir film. cekimler falan gayet guzel de kli$elerin batagina saplanmi$ senaryo olarak... hep en son denemede ba$armalar, son anda kurtulmalar, klasik aksilikler. kli$e dolu bir film.
    bir de genel anlamda oha bir hikaye tabi. oturduklari yerden enkaz bir ucaktan elle yeni bir ucak yapiyorlar. bizde olsa yuh deriz, amerikali yapiyor helal diyoruz.
  • yeni parlamakta olan yildizlardan giovanni ribisinin bulundugu ve kanımca harcandigi film. senaryo cok abuk. filmde tatmin edirici ya da doyurucu bir son veya bir heyecan yok. oole gecio sizde dirseginiz koltugun kösesinden kayıp da uyandiginizda oh bitmis diyorsunuz.
  • izliyeyim de vakit geçsin diye oturduğum, kanal d tarzı ikinci sınıf aksiyon filmi sınıfına bile giremeyen (zira bir hareket de içermemekte) garip bir film. öne çıkıp filmi sürükleyecek bir karakter de bulunmamakta.
  • giovanni ribisi ki$isinin ustun sayko performansi sayesinde izlenilebilir hale gelmi$ olan film. birbirlerini gaza getirme amacli konu$malari olmasaymi$ biraz daha izlenilebilir hale gelebilirmi$ film, lakin dramatikle$icem derken ta$ak oglani moduna geciyor oyuncular, neden anlamadim. miranda otto ise film boyunca mahrur ve eblek bir $ekilde baki$lar atmakta surekli olarak.evet uzak durunuz diyorum ya da beni gercekten gereksiz yere baymi$ bu film, bilemedim.
  • bir uçak dolusu loser, kahraman özentisi pilot dennis quaid,film boyunca ona kur yapan ama bi randıman alamayan sinir bi hatun ve thom yorke'vari pıtırcık sarışın dahinin (zaten filmin kayda değer tek ögesi bu eleman) moğol çöllerinde ayvayı yemelerinin öyküsü.sinema parası vermeye pek değmez,evde izlenebilir.see who's the boss teması güzel.evet,evet..sarışını izlemeye değer.action sevenler izlesin.
  • çok fazla sıkmadan izlenebilir "eh işte" bir film. filmin sonu isminden belli olması sebebiyle merak uyandıramamakta fakat adamların başına gelen değişik tipte olaylar filmi izlenebilir kılmakta. özellikle izlemeye değmez ama yapacak hiçbir işiniz yoksa izlenebilir. ortalama bir yapım.
hesabın var mı? giriş yap