şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 30 liralık fiyatı, içerdiği çok az yenilik ile, ama ilk kez türkçe olarak ios’ta an itibariyle yayınlanmıştır. ben fiyatını çok buldum. aralık gibi indirime girer, o zaman alırım.

artısı eksisini yazmaya dahi gerek yok. 10 yıldan fazladır aynı bir oyunu satıyorlar. psp’de başlayan seri, akıllı telefonlarda devam ediyor işte.
  • ios icin yayinlanmis olan oyun. ancak kendisi ile ilgili bir bilgim yok, 30 tl gibi bir fiyati var suan app store da. oynayan veya bilgi verebilecek suserler bir tık uzağınızdayim.
  • bir mobile oyuna göre biraz pahalı çıkmış oyundur. indirime girmesi halinde denemeyi düşünürüm.
  • galatasaray kariyerimle 4.sezonuma basladigim ve saka degil, cm 01-02 tadi aldigim oyun. maci spiker modunda izliyorum. oyuncu satin almak ve kiralamak gayet gercekci. yapay zeka da gayet iyi. genc oyuncu bulup parlatip satmak da mumkun. sarj konusunda da cok yipratici sayilmaz. note8 ile oynadigimi da belirteyim. 25 liraya almistim yanlis hatirlamiyorsam, eski bi cm/fm'ciden siddetle tavsiyedir.
  • fenerbahçe kariyerime yeni başladığım oyun. 2017'ye oranla daha hızlı çalıştığını söyleyebilirim. yanında bir de star wars oyununu hediye olarak verdi. iki oyun 8,99 $`a gelmiş oldu. oyunu sürdürdükçe bu entry'i editleyeceğim.
  • yine garip saçmalıklarla hem güldüren hem de sinir eden oyun. türkiyeden bir kariyer açayım diyerek beşiktaşı seçtim. en fazla 2-3 transfer ile ligi domine edecek bir kadro olması en çekici yanıydı. 1-2 sezon oynadıktan sonra bazı oyuncularımın kontrat süresi doldu ve yenilemem gerekti. oyuncu yıllık 3 milyon euro alırken 5 istedi ve son 2 sene puan ortalaması 7.60 civarı olduğu için her türlü vermek isteyeceğim bir para. maaş bütçesi de iyi bir derecede mevcut ama kulüp kurallarından dolayı oyuncuya 3.5 üstü para veremiyorum. ne yaptıysam düzletemedim. sezon ortasına geldiğimiz için oyuncu göndermek de istemiyorum. takım makina gibi işliyor ve bunu bozmam çok olası. transfer bütçesini azaltıp maaş bütçesine aktardığım zamansa 2 en fazla 2 milyon teklif edebiliyorum. böyle böyle mart ayına kadar gitti ve bu durumda olan 2 oyuncumdan birisini schalke kaparken diğerine para vermeyi başardım.

ikinci saçmalık ise oyuncuların kontrat durumları ile ilgili. ilk sezon sonunda cenk tosun hayvani bir performans gösterdi ve 67 milyon euroya arsenale okuttum. sonrasında yerine dünya çapında bir forvet bakarken agüero'nun 52 milyon euroya satılık olduğunu gördüm. biraz bütçe uğraşları sonucunda takıma getirmeyi başardım. 1 sene boyunca harika oynadı ve süper lig gol kralı oldu. tam arkasına kaliteli bir oyuncu getirip şampiyonlar liginde çeyrek final planları yaparken adam emekli oldu. kontratını da özellikle 3 senelik imzalamıştım. yani 52 milyon euro bedeli sadece 1 yıllık oyuncuya vermiş oldum. üstüne en iyi forvetim de gitti ve geri almanın her hangi bir yolu yok. nedense bu oyunda oyuncular bir anda emekli olabiliyorlar. eski oyunlarda emekli olma kararı alsalar bile kontratlarının bitmesini bekliyorlardı. bu sorunlar acilen düzeltilmezse yine başarısız bir mobil fm oyunu çıkartmış olacaklar.
  • yav aralık bitti ocak’a girdik, tablet versiyonu bile indirime girdi, bu oyun 1 lira inmedi. bende inat ettim almıyorum ama neredeyse hergün fiyat kontrolü yapıyorum, iş artık inada bindi.

hayır bu saatten sonra 15 lira olsa ne yazar, oyunu ilk çıktığında almış olsaydım kariyer nerelere gelirdi.

ama bu sene oldu işte bir inatlaşma ve halen 2017 versiyonuna devam ediyorum. inicek ulan o fiyat!
  • hani inecekti lan 40 tl olmuş amk oyunu.
    oynayanlar yazıversin değer mi ?
    fm mobil hiç oynamadım tatmin ediyor mu ?
  • google play store'da indirimle 6 günlüğüne 11.99 olmuş olan oyundur.
  • bugün indirime girmiş, app store’da 40 liradan 23 liraya düşmüş oyundur. sanırım indireceğim inşallah memnun kalırım.