• bakım aralıkları alman otomobillerine göre daha uzun olan ve bakım maliyetleri daha az olan en önemlisi fazladan artı yıl garanti vermesinden dolayıdır.

kuru milliyetçilik yapmazlar, kendi ceplerini düşünürler.

-bilgiler almanya'dan bizzati edinilmiştir-
  • etikete bağlı kalmayan, milliyetten bağımsız olarak iyi mal ve firmaların ayakta kalması gerektiğini düşünen, şekilden çok kalite, güvenilirlik ve teknolojiye önem veren, kendi firmalarının testlerde hile yapmak için kartel mafyası oluşturduğunun farkında olup araştıran, sorgulayan, çomar olmayan bilinçli almandır. candır.
  • (bkz: samanlıkta iğne aramak)
    değil alman hollandalısını bile bulmak zordur.

ben: citroen c5 alsammı ya?
    hollanda da yaşayan kuzen: neden çöpe atacak paran mı çok yoksa c ler aşırı mı ucuz tr'de?
  • muhtemelen dünyanın en iyi arabasını almanların ürettiğini sananların hezeyanı. nedir bu alman arabalarına olan hayranlık? dünyada arabanın en kalitelisini ve konforlusunu yapanlar "amerikalılar" dır. amerikan arabaları dünya otomobil literatürüne girmiş pek çok olayı başardılar. ilk otomobil olan "model t" nin yaratıcısı henry ford bir amerikalıdır. amerikan hayranı filan değilim. sadece gerçekleri söylüyorum.
  • 2017 eylül sonu itibariyle 190.611 adet fransız arabası satılmış almanya'da. alanların kaçı almandır bilemiyorum.

2017 q3 almanya araç satışları

2,6 milyon araç satılmış 9 ayda. renault, citroen, peugeot, d's markalarının toplam payı %7,2.

demek ki, varmış böyle bir şey.

ilk 10 marka ve satış adetleri
    1 vw 479,143
    2 mercedes 252,072
    3 audi 220,958
    4 bmw 196,349
    5 opel 187,399
    6 ford 183,208
    7 skoda 146,715
    8 renault 99,821
    9 hyundai 81,804
    10 seat 78,338
  • ıq’yu yarıya indiren saçma sapan milliyetçi kaygıları bir kenara bırakıp hoşuna giden herhangi bir arabayı kullanan alman.
hesabın var mı? giriş yap