şükela:  tümü | bugün
 • borsaya yatırdıklarım haricinde bir taraftan da biriksin diye kullandığım faucetlerin en iyisi. geçen yaz biriktirdiklerimle siacoin ve ripple almıştım. ripple iyi kazandırıyor sağolsun.
  altcoinleri genelde böyle faucetlerden topladıklarımla alıyorum. parayla aldığım sadece bitcoinim var. (az biraz) ona dokunmuyorum. 3000 dolar civarıyken almıştım. baya iyi oldu o da. kefen param sfhjsdkjfh
  işte refli link: http://freebtcmine.com/?partner=65089
  13 dakikada bir 50 satoshi veriyor. evet laf sokmak isteyenlerin entrylerini bekliyorum.
 • çok site baktım (bu tip sitelere faucet deniyor), en çok ücretsiz bitcoin hediye eden site burası. güncel olarak bitcointalk forumunda da olumsuz yorum olmadığına göre güvenilirliği ile ilgili de bir sıkıntı yok. ismi yanıltmasın gerçek bir mining vs yapmıyorsunuz, sadece 13 dakikada bir tıklıyorsunuz. güncel olarak 13 dakikada 1, 50 satoshi veriyor, sitedeki arayüzde temiz, heryerden saçmasapan reklamlar fışkırmıyor ve bıktırıcı captcha'lar üstüste gelmiyor.
  freebtcmine.com

  2-3 faucet sitesi kullanacaksınız 1 tanesi kesinlikle bu olmalı. uzun süredir varolan, güvenilir ve ödeme problemi olmayan diğer tavsiye edeceğim faucet siteleri de şöyle:
  freebitco.in, freedoge.co.in, bonusbitcoin.co
  freebitco.in sitesine de bu linkden üye olursanız, normalden daha da fazla kazanacaksınız, referans gelirinin yarısını dağıtıyorum.
 • başka sitelerde saat başı tıklayıp 3-4 ayda anca 20-30 bin biriktirirken bu sitede 3 haftada 50 bin satoshi yaptım,az önce de yolladım faucethub sitesine anında ulaştı,hala üye olmayan varsa kaçırmasın,13 dakikada bir 50 satoshi veriyor,referans kazancı %15.

  http://freebtcmine.com/?partner=148396

  ayrıca (bkz: #73033756)
 • forumlarda yorumlar hep olumlu. ödemeler sorunsuz gerçekleşiyormuş. denemek isteyenler için refli link
 • 2.ödemeyi de sorunsuz aldım,kanıt https://i.hizliresim.com/1j7mjd.png (
  siteden reklam fışkırmıyor soldaki kodu girip collect reward yazısına tıklıyorsunuz 50 satoshi ekleniyor hesaba,saat başı 200 üzeri satoshi yapıyor,referan tıklamalarıyla birlikte 10 günde 50 bine ulaşıyorsunuz,miktarları düşmeden toplayın derim.
  ödemeleri http://faucethub.io/r/33160974 ile yapıyor buraya üye olup bitcoin wallet adres alın siteye giriş yapın.

  buradan üye olabilirsiniz http://freebtcmine.com/?partner=148396
 • kullandığım en temiz ve verimli bitcoin faucet. oradan buradan zıplayan pop uplar yok ve kazandırdığı miktar diğer sitelerden çok daha fazla, 13 dakikada bir 50 satoshi kazanabilirsiniz. kazandığınız satoshiler biriktikçe upgrade edip kazandığınız miktarı arttırabiliyorsunuz. buradan üye olabilirsiniz. freebtcmine

  bunun yanı sıra bilgisayar başında ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlayan, harcadığınız zamana değer diğer siteleri de aşağıya yazıyorum.

  freebitco.in: saat başı girip bitcoin claim edebilirsiniz. ayrıca kazandığınız satoshilerle multiply oynayıp miktarınızı arttırma şansınız var. kollu makine misali, ortaya koyduğunuz miktarı ciddi miktarda arttırabilirsiniz. ayrıca her hafta sonunda düzenlenen loto sayesinde güzel miktarlar kazanma şansınız da var. (son ödül 1.2 btc) aynı zamanda isterseniz browser üzerinden bitcoin mine edebilme imkanınız da var. benim referansımla üye olanlara gelen satoshilerin yarısını veriyorum.
  freebitco.in

  coinpot: öncelikle coinpot adresine gidip kayıt oluyoruz. burası coinpot cüzdanımız, sitelerden elde ettiğimiz bitcoinler buradaki cüzdana aktarılıyor. siteye bağlı 7 sayfa var ama moon'lu olanlarla uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. asıl hedefiniz alttaki 2 site olmalı.

  bitfun: bitfun buradan hem bitcoin claim edip, hem de sundukları ufak quizlerden ve anketlerden bitcoin kazanıyoruz. özellikle anketlerden güzel miktarlar kazanabilirsiniz. (5000-6000 satoshi gibi)

  bonusbitcoin: bonusbitcoin buradan da direkt olarak bitcoin claim edebilirsiniz. bu site de aynı şekilde ufak oyunlar ve anketler karşılığında yüksek miktarlarda satoshi hediye etmekte.

  bahsettiğim siteler aylardan beri varolan siteler olmakla beraber, hepsinden transfer yaptım, bir sorun oluşmadı. tabi ki büyük miktarlar kazanmazsınız, ama damlaya damlaya göl olur misali, ortaya iyi bir şeyler de çıkabilir.
 • ne yazık ki yaklaşık 1 ay kadar sonra kapanacak olan faucet'tir. minimum çekim miktarını da 20000 satoshi'ye indirmişler.