• bir nevi amme hizmetidir.
  • yalancı sevgili.
  • "a friend with benefit" - tr. "faydali arkadas".
  • çıkıp birer kahve içtiğiniz, akşamları beraber film izlediğiniz, ona gidip sadece uyuduğunuz, özlediğiniz ve aslında bunların hiçbirini yapmadığınız bir insan.
  • fuck buddylik "müessese"sinde kimse kimsenin umrunda değil.

kadın fazla geniş diye erkek peşinden koşarmış, yok erkek kandırılan damızlıkmış, yok kadın "aman orospu derler mi" diye içten içe kendi başının etini yermiş..

barda yanınıza yanaşıp isminizi cisminizi öğrenmeye tenezzül bile etmeyen, hemen konuya giren insanlar varken kafanızı böyle şeylere fazla takıyosunuz bence, biraz "relax" be anacım. hade.
  • geride kalan 21 yılıma bakıyorum da, o ilk toyluk zamanlarımda onun bunun sevgili kahrını çekip bizzat ben de karşımdakine çektirmiş durmuşum.

olmadık kişilere zırıl zırıl aşık olmuş, zamanımı boşa harcamaşım. karşılık görseydim bari, o da olmadı nısını ıvrıdnı...

otuzundan sonra ayaklarım yere basmaya başladı benim, hatta otuzbeşime doğru. önce bir kişi vardı, sonra baktım bir iki kişi daha geldi.

geliyor, sevişiyoruz, gidiyor. bu kadar!.. hatta bazen bir başkasının yanına gidiyor, hatta bazen başka birinin üzerine geliyor ama yok kıskançlıktı, yok üstüne gül koklamaktı, hiiiiiiç trip filan yok!.. arada oldu bir iki tane öyle sevgili moduna giren, açık açık konuşunca biri kaldı, öbürleri gitti, huzur kaçmadı yani.

yüreğimi eline verdiklerim çöpe attı. birine beğendiğimi söyledim, sapık gibi davrandı ya da d.tü kalktı!.. en son baktım ki, ne zaman sevgiden umutlansam da hayallerim yerle yeksan olsa, fuck buddy'lerimden biri teselli etmiş beni. deli gibi sevişip küllendirmişim yüreğimin ateşini. yalnız gecelerimde şişe şişe şaraplar, kitaro'dan vangelis'ten parçalar, ayşe taş'tan ayşegül durukan'dan şarkılar daha da bileylemiş acılarımı, daha da alevlendirmiş yangınlarımı; ertesi güne hüzünlü bir yorgunluk, nefreti küllenmiş bıkkınlıklarla uyanmışım. ama ne zaman ki fuck buddy ile geçirmişim zamanımı, ertesi güne kalmadan daha, yüzümde güller açmış.

sen o kadar rahat olamıyor, o kadar rahatını bulamıyorsan, otur yan derdine!..
  • arkadas herhalde benim cinsim bozuk. bende de olay tam tersi sekilde isliyor. ben asik oluyorum haspalara sonra da gotume bir guzel yiyorum tekmeyi. sakincali bir muessese oldugu ise kesinlikle dogrudur. ozelikle her bokta sefkat arayanlar uzak dursun. valla sikintidan kurdesen dokturur adama.
  • (bkz: fast food)
hesabın var mı? giriş yap