266 entry daha
  • yalnız enteresan bir şekilde aktroller adamı fetöcü diye karşı tarafa iteliyor, oysa kendisi katıksız aktrolldür.

muhtemelen cemaat geçmişini kullanarak belli bir konuma geldi.
    akp sonrasında ise cemaati satıp aktroll olma yolunu seçti.
    zaten aksi olsaydı çaycı bile bırakmayan akp bir cemaat mensubunu üniversitede asla bırakmazdı.

neyse kimse sahip çıkmıyor elemana. eski şakir yeni aktroll. son sahibi akp ama ondan eminim.
  • bi kaç zamandır takip ediyorum hep sol tarafta çıkıyor bu adam. anladığım kadarıyla hükümet destekçisi bir arkadaşımız kendisi. ama ülkenin yarıya yakını hükümeti desteklerken bu abimizin bu kadar çok anılıyor olmasının sebebini bir türlü anlayamadım, açıkcası hakkında girilmiş 400 küsür entryi de okumak istemiyorum.

çok kısacana bu elemanın önemini anlatabilecek yazarlar yeşillendirirse makbule geçer.

edit: yardımcı olan yazarlara çok teşekkür ediyorum.

ulu önder gazi mustafa kemal hakkında hayal dünyasında gördüğü iddialarda bulunan, bazen söylemlerinde hakarete varan zavallı bir varlıkmış kendisi. acı olan ülkemizin en köklü üniversitelerinden birinde akademisyen olması. sözlük nicki de lord eddard stark imiş.
  • bu işler böyledir furkan kardeş. chpli kaynayan yerde ak partili olursan sonuçları böyle olur. ne dediğin, ne anlattığın zerre önemli değil. diğer taraf farklı mı ? hayır. akp li dolu bir yerde cehapeli olursan gene aynı durum olur.

kısaca çoğunluk açığını bulduğu gün seni ezer. hayatın kanunu bu. sen zaten bilirsin bunu.

kimi sevip sevmemen beni ilgilendirmez. kimseyi sevme zorunluğun olmadığı da aşikar ama bazı iki yüzlüleri gösterdiğin için sana teşekkür etmek isterim..
  • ailesine, ailesinin akp ile olan ilişkilerine kadar ifşa olmuş fetöcü.
  • iğrenç tırnaklarını mümkünse daha da dibinden yemesi gereken şahıs.
  • görünen o ki oldukça tepki çeken bir troll imiş kendisi. sözlüğü yıllardır takip ederim, ilgili entry lerini en başta engellemiş, hatta sonra gelen opsiyonla da başlıklarını engellemiş olarak sanıyorum hemen hiç bir entry sini okumamışımdır.
    ifşa olmasıyla herşeyin sanal olduğunu düşündüğü bu dünyada gerçeklik payı da olduğunu en iyi kendisi anlamıştır. darısı diğer troll lere diyeceğim ama,
    10 kasım - hele hele bazı geri kafalı aktroll ler için - prim yapma dönemlerinden biridir.
    saçma sağan başlıklar açılır, entryler girilir, insanlar tahrik edilmeye bu vesileyle de ilgi çekilmeye çalışılır.
    kendilerine nacizane tavsiyem, yaptıklarına dur demeyecekleri de üzere, bu sene yandaşlarınız da baktılar işler kötüye gidiyor atatürk e doğru yanlamaya başladılar; aman diyeyim başkalarına güvenerek furkan bölükbaşı'nın durumuna düşmeyin, oy uğruna bir gecede harcarlar sizi. siz en iyisi mi troll lüğün de sınırları olması gerektiğini bilerek yazın.
    gerçi diğer çoğunluk bu engelleme özelliğini kullansa sen zaten olmayacaksın ya, o da ayrı konu.
  • bugün 10 kasım olduğuna göre atatürk’ü sevgi ve minnetle anan her türk evladının kendisine tokat attığını bir kez daha görmüş olduk.
  • herkes babasını merak etmiş. açıklıyorum sıkı durun; tüpçüdür.
3241 entry daha
hesabın var mı? giriş yap