şükela:  tümü | bugün
  • trip atan sevgiliden sikilip macini izlemeye karar verdiginizde trip atan forvet gormek. namisiz nasil sevimli bi gorseniz...
  • kurabiye kalıbına girmesi.
  • türkiyenin en başarılı takımının fenerbahçe olduğunu, futbol takımı olarak belki diyemeyen şirin taraftarları.
  • türkiye'nin en köklü, en büyük, en asil, en tutulan, en tanınan kulübü olması.
  • tarih boyunca türklerin düşmanı olup, içini osmanlıdan bu yana oymaya çalışan ingilizlerin elinden, finalde kupayı söküp alması.
  • bu aralar önüne gelenden dört yemesi

aylar sonra gelen edit: önüne gelenden dört yiyerek dördüncü yıldızı alması nasıl bir tesadüf
  • fanatik beşiktaşlı biri olarak samimi bir şekilde sıralayım.

- kalecileri ( taffarel, mondragon, muslera) uefa zamanlari ben taffarelim diye dolaşırdı mahalledeki herkes , feyvırıt kalecimdi. bizde fevzi vardı kova fevzi hay allah..

- uefa kupasın kazandıkları dönem çocuk bünyeme yaşattığı heyecan ve gurur..

samimi söylüyorum aklıma başka bir şey gelmiyor. ki bu saydığım 2 unsur da bundan 13 sene önceydi.

ondan sonra çok bozdu takımı ve taraftarı...

edit: lan o dönem fevzi değil şorumlu mu vardı bizde hatırlayamadım. adam eşofmanla maça çıkardı.. üşüdüğünden herhal :|
  • 325 tane troll galatasaraylı'yı engellenenler listesine alınca sözlükteki yazarları.

bundan 6 ay önce gsli trolleri engellenenler listesine aldım. önceden çok antipatik olarak gözüken bu takım troll listemin artmasıyla çok daha sempatik gelmeye başladı. şu anda gsli yazarların yorumları oldukça objektif, karşı takıma saygı duyan ve fair bir hal almaya başladı.
  • muslera. al evine besle kardeşimi. her işi de yapar evde.
  • - dört müptelalığı,
    - sarbi sarıoğlu
    - kek kalıbına girmeleri, ( gerçekten komikti )
    - oyuncularının çok iyi köpek taklidi yapması ( o kadar sevimli ve başarılı ki bazen gerçek itten ayırdedilmiyor )
    - ezeli rakibinin deplasmanına çıkacak yürek bulamaması ( korktuğunu kabul etmek de erdemdir ve sevimlidir )
    - bologna, mallorca ve leds gibi kendi liglerinde küme düşmekten başı dönmüş takımları eledikleri için böbürlenmeleri
    - her sportif tartışmaya ama bizim uefa kupamız var argümanıyla gelmeleri,
    - 10 kişi kalmış ezeli rakipten 6 gol yemeyi başarmaları,
    - fransız sevicilikleri,

ilk etapta akla gelenler bunlar, tabi unutulanlar hatırlatılırsa listeyi uzatabiliriz.