• ajanslara son dakika düşen bomba gibi haber.
    henüz bir takım bulamayan c.ronaldo forvet bölgesine takviye gereken galatasaraya ilaç gibi gelecektir diye düşünüyorum.
    fakat karşılığında c.ronaldo da galatasaray’ın fiyatını merak edip aaa iyimiş diyip komple takımı alabilir tehlıkeli bir transfer…..
  • bak yanlış olmasın ronaldo gs'nin fiyatını sormuş olmasın olm iyi bak lan? ahuhehiooo (su kaynattı)
  • ronaldo'nun galatasaray'ı satın almasıyla sonuçlanacak gelişmedir.
  • çok merak ediyorlarsa transfermarkt'a baksaymışlar.

amme hizmeti olsun: link
    (bkz: buraya bakarlar)
  • 4-5 yil once bir gun eski kiz arkadasima dogum gunu hediyesi bakiyordum. atelier minyon diye bi yere girdim. butcem 500 tl civariydi. vitrinde fiyatlar yoktu. heralde burada biseyler bulurum diye dusundum. vitrindeki bir kolyeyi begendim ve fiyatini sordum. fiyati tam 13500 tl idi. bozuntuya vermeden "hmm uygunmus bu, fotografini cekip kiz arkadasima gonderip onayini alayim" diyip ciktim.

takimimizin c.ronaldo'nun fiyatini sormasi ile benim yasadigim durumun sonucu ayni.
  • ben de bazen pahalı olduğunu bile bile alamayacağım ürünlerin fiyatını soruyorum. geçen borusan otomotivde bmw x6 nın fiyatını sormuştum mesala. ayıp mı ? alamayacaksam bile kaça alamayacağımı bilmek hakkımdır.
  • eyvah bunu da fener alır.iyiki şampiyonlar ligi'nde oynamak istiyor da feneri seçmez.
  • zamanında bir anda sneijder, bir anda drogba gelip oynadı bu takımda da...

kocaman bi "da" var orada ki o zaman başkan ünal aysal'ken şimdi dursun özbek. inşallah olsun tabi ki, taraftar olarak mest olurum ancak o aradaki "da" koca bir dağ aslında...

tanım; yönetimde dursun özbek olduğu sürece umutsuz olsam da söz konusu takım galatasaray olduğundan mümkün değil olmaz da diyemediğim transfer söylentisidir.
hesabın var mı? giriş yap