• la oğlum fenerliyim. yani şu çocuk çocuk şeyleri bırakın ya. işgüzar bir çalışanın kontrol etmeden internetten bulup düzenlediği bir görsel işte. he satmış kıbrısı falan. kimlerin nereleri sattığı belli. vallahi çok boşsunuz.
  • yeni transferler karşılığında trakya ve kktc'nin verildiğini gösteren haritadır
  • mal oğlu mal bir sosyal medya "uzmanı" nın yaptığı bir hata olma ihtimali %99.9'dur. "google > world map vector > bu güzelmiş indir amk" deyip yapıştırmıştır. yarın yerin yerinden oynaması, bu sayın "uzman" ın işinden olması ve gs'nin boy boy özür yazısı paylaşması ile kapanacaktır.
  • kendilerinin de içinde bulunduğu avrupa yakasını başka bir ülke gibi göstererek oyuncu almış adamlar. türkiye deseler gelmeyebilirlerdi. akıllı iş.
  • ilkokulda yediğim dayağı hatırlatmıs dünya haritası. coğrafya bilgim de resim yeteneğim de sıfır, ilkokul öğretmenim de kulakları çınlasın, türkiye ve komşuları haritası çizmemizi istemişti. ben de ulan ben ne anlarım çizimden falan diye karbon kağıdıyla çizmiştim. ama coğrafya bilgisizliği burada devreye girdi ve gittim türkiye'yi kırmızıya, komşuları griye, trakyayı da griye boyadım amk.

neyse ertesi gün bakıyo resimlere, sıra bana geldi, bu ne lan dedi, türkiye öğretmenim işte dedim, bu nasıl türkiye lan trakya nerede dedi bi geçirdi tokadı. neye ugradıgımı şaşırdım amk. trakya ne olum falan diye düşünüyorum ama o sıra. aldı yırttı resmi, yarın dedi düzgün resim getir! eve gittim ablama diyorum abla trakya ne, gülüyo, sonra çizdim tekrar kıpkırmızıya boyadım trakyayı götürdüm resmi de düzelttik mevzuyu…

amklarım hadi ben 10 yaşında bebeydim bu hatayı yaptım siz nasıl insanlarla çalışıyorsunuz da böyle bi hata yapıyosunuz!

tanım: acilen düzeltilmesi gereken harita.

not: metinoktayhagimusleraspor.
  • https://gumrukrehberi.gov.tr/…-ithalat-yapacaksınız

shutterstock hatasıdır. ama bunu resmi sitelerde görmek rahatsız edicidir.
  • allahın işsizinin sabahın köründe üşenmeyip açtığı başlığa bak.
  • mesleki bir hata olan ve tecrübe olması gereken bir olaydır.

yangın çıkarmaya gerek olmadığını düşünüyorum…
  • dünya haritası görünce türkiye'ye bakmayanlar varmış dediğim olay.

bir tek bende var herhalde bu hastalık, her seferinde bakıp "aha oradayız" diyorum.

kaybolacak sanki ülke.
  • ulkede akli basinda bir tane adam kalmadi. herkes komplo teorisi pesinde geziyor.
    he amk trakyayi satti galatasaray.

ne iciyorsunuz ne yiyorsunuz da bu hale geliyorsunuz acaba?

isin daha komigi bu bir baslik haline getirilip bu basliga yaziyor olmamiz...
hesabın var mı? giriş yap