• duyar duymaz ailece solugu havalimaninda aldigimiz haber. ganbiyo cok guzel bir ulke.
  • ülkenin en büyük probleminin çözülmesine sebep olmuştur.
  • türkiye'de az zenci bulunması sorunsualını çözmek için atılmış başka bir adım.

bir ticaret adamı olarak bu haberi alır almaz hemen iş fırsatlarını araştırmaya başladım. bulduğum fotoğraflara göre ülkeden neredeyse hiçbirşey olmadığı için herşeyi satabiliriz.

tek problem karşılığnda alacağımız paralarının olmaması.
  • dış politika tarihimizde yüz akı olarak yerini alacak bir olaydır.
  • sabah gazetesinin internet sayfasının olayı kocaman ve müjdeli bir haberle duyurmasına rağmen, ilk başta inanmak istemedim..ilk şaşkınlığımı üzerimden attıktan sonra eşimle yaz tatili planlarımı tekrar gözden geçirmeye karar verdik. herkeşler kendini biz gibi özel hisseder inşallah.
  • gambiya dışişleri bakanının başarısı adam türkiye'ye halkını vizesiz sokacak artık tekneyle falan gelmelerine gerek kalmadı.
  • valla gambiya koskoca amerika'ya vize uygulamakla kalmiyor, vize basina 150 dolar aliyormus: http://gambia.visahq.com/

iyidir o yuzden.
  • senegal'in belcika deplasmanindan 3 puan ile donmesi ve finlandiyanin deplasmanda alacagi gollu bir beraberlik ile birlikte bizi en iyi ikinciler kontenjanindan avrupa futbol sampiyonasina goturme ihtimali yuksek olan olaydir.
  • gün aşırı 5er 10ar şehit verdiğimiz, elimize geçen 3 kuruşun fahiş vergilerle geri alındığı, neşet'in bizi bırakıp gittiği şu günlerde ilaç gibi gelmiştir. en büyük derdimiz buydu, hallolmuş çok şükür.
hesabın var mı? giriş yap