• kitaplarla alakası olmayan saçma fikirlerini, kitaptan spoiler diye veren garip yazarlar çıktı ortaya.

amaçları nedir anlamadım, millet spoilerı yedi zaten iyice kafalarını karıştırayım, diye mi düşünüyorlar acaba.
  • başlıkta spoiler verilirken bile karakterlerin isimleri inatla yanlış yazılan dizidir.

cercei sercei değil güzel arkadaşım bak binlerce kez yazıldı alt yazıyı çeviren arkadaşlar bile yanlış yazmıyor : (bkz: cersei)

ramsey bir gömlek markası ve anglo sakson ismidir gözünüzü seveyim doğrusu icin (bkz: ramsay)

bir de john snow diyenler var ki evlere şenlik. doğrusu (bkz: jon snow)

jiame ve petry yazanlar da varmış. doğruları (bkz: jaime lannister) ve (bkz: petyr baelish) *
    edit: ekleme
  • --- spoiler ---

bu dizi sayesinde gördük ki;

koskoca ned stark'ın oğlu bile olsan mobinge maruz kalabilirsin..

bize uygulanan da mobing mi jon snow'unkinin yanında, peheh!

--- spoiler ---
  • 4. sezon biraz durgun geçiyor olsa bile 2 haziran'a kadar beklemek çok zor sevgili sözlük. kitaptan spoiler veren arkadaşlar lütfen kitaptan olduğunu önceden belirtin! hayır ne yani bu inat? dizi keyfimin içine edince ne oluyor?
  • --- alıntı ---

ailesi olmasa boğazından geçmez haram
    minicik bedende dev gibi adam
    bakma babana herkes sen gibi evlat ister
    adamın hasısın tyrion lannister.

--- alıntı ---
  • onu bunu bilmemde 4.sezon 6.bolum son sahne cok can alici bi sahne olmuştur.
    tüylerim diken diken oldu adeta..cuce inanilmaz dokturdu muhtesem bi oyunculuktu ancak bu kadar hissederek ve gercekci oynanirdi.
  • artık her hafta kitap okuyan ve spoiler verenleri deşifre edeceğim dizi. ne lan böyle ota boka spoiler veriyorsunuz. siktirin gidin kitap başlığına yazınız.

kerevizyon -- hem okumuş hem spoiler veriyor.
    naked snake- kitabı okumuş, dikkat spoiler verebilir.
    nevrotik pollyanna- kitabı okumuş, bence spoiler vermez ama yine de dikkat edin.
    bigboned- bunun entrysine denk gelirseniz kaçın diyorum. neredeyse kitap yazacak kadar uzun eleştri yapıyor. kaç kaç
    kjswbdlkjfdlkj- kitabı su gibi ezbere bildiğini iddia ediyor. her an kafası atar ve spoiler verirse şaşırmayın.
    belkar- kitabı okumuş ama spoiler vereceğinden emin değilim. yazı tura yapın. artık hangisine denk gelirse.

bunların haricinde
    salakça spoiler verenler. bunlar kitabı okumamış troller.

sesyalıtımı
    ticani
    fatih terimin fedaisi

he bir de çok ilginç bir karakterimiz var. kitabı okumuyor ama kitap okuyanlardan spoiler isteyerek bizi zehirliyor.
    serseri sirin

bu haftalık eyorlamam bu kadar. haftaya bunların üstüne ekleyeceksek ekleriz. yoksa yola bunlarla devam edip her hafta dizinin olduğu gün ilk entry olarak gireceğim.

özel istek; kamera motor denen arkadaşın entrylerini bu başlık altında kesinlikle okumayın. sonra vay efendim adam her şeyi söylemiş diye gelip bana ağlamayın. spoilerın tillahını yiyen yemiş zaten. bari siz yemeyin.
  • kitabı okuyup spoiler veren herkesin göz bebeklerini sikebileceğim dizi. retinasına attırdığım ibnesi seni. sizin yüzünüzden bi beklentiye girip duruyoruz. kitap okuyan gözünü, spoiler veren ellerini sikeyim.

siktir git şimdi, amkdum işsizi seni. kitap okumaya vakit bulmuş birde burada bize şekil yapıyor en çok ben biliyorum, hepinizden iyi biliyorum diye. boş zaman çook ya. sikik!
  • son bölümüyle (s04 e07) aşk-ı memnu`ya selam çakmış dizidir.

--- spoiler ---

petyr baelish = bihter
    lyssa arryn = adnan
    sansa stark= behlül

--- spoiler ---

insanı yeğeninden soğutur bunlar valla
hesabın var mı? giriş yap