1. cumartesi gecelerini blues tınılarıyla dolduran birahane. yarin gece saglam bir sesin icra edecegi claret tadinda sarkilarin sunulacagini fısıldadı ruzgar ..
  2. kapısından girdiğim anda beni iç dizaynıyla etkileyen mekanlardan biri, belki de en başındaki. güler yüzlü çalışanları ve uygun fiyat politikasıyla ankara gaziosmanpaşa kız kulesi sokak'ın nadide mekanlarından. menüden özel tavsiyem de, v8 burger. nitekim gidiniz, görünüz ve çılgınca eğleniniz efendim.
  3. ankara'da görülmesi gereken hoş mekanlardan birisidir, zira geniş bir plak arşive sahip olması da cabasıdır. twitter sayfası da şu şekildedir:
    https://twitter.com/garaj_55
  4. türkiye'de benzer şekilde dizayn edilmiş başka bir yer var mıdır bilmiyorum ama ankara'nın en güzel yeridir bana göre.. duvarlardaki jant kapakları mekan sahipleri tarafından yıllar boyunca biriktirilmiş, arabadan yapılma koltuklar ise yine kendileri tarafından yapılmış meğer. içerdeyken kendinizi amerikadaki bir barda hissediyorsunuz, hatta oradaki bir çok yerden bile çok daha güzel.

    http://miscesine.tumblr.com/post/36230728068

    http://miscesine.tumblr.com/post/36221676828

garaj 55 hakkında bilgi verin