• gün itibariyle ces'te duyurulmuş, garmin fenix 2'nin gelişmiş navigasyon ve garmin forerunner 920xt'nin multisport özelliklerini çok şık bir kasada birleştiren spor saati.
    http://www.dcrainmaker.com/…n-fenix3-firstlook.html
  • duzenli ve surekli yazilim guncellemeleri sayesinde dogum problemlerinden arinmis -belki su anda piyasadaki en kapsamli ve marifetli- spor saati.
  • metal kordonu ile günlük kullanım için gayet şık, göğüs bandı ile kullanıldığında koşu dinamikleri ile ilgili bir sürü data sunan spor saati.

ayağın yerle temas süresi, kadans (dakikadaki adım sayısı) ve dikey salınım gibi koşu ekonomisini etkileyen değerler hakkında bilgi veriyor.
  • 9 ay once alip sacma yazilim guncellemeleri sonunda iade ettigim ve 2 gun once tekrardan almaya karsr verdigim alet. kosu, bisiklet , yuzme ve hiking ile ilgileniyorsaniz ihtiyaclarinizin hepsini karsilayabilecek sayili gps saatlerinden. suunto da iyi ama benim gonlum garmine kaydi
  • oldukça memnun olduğum gps saati. apple watch almadığım için çok mutluyum.
  • özellikle triathloncuların kullandığı bir saat. her derde deva. şiddetle öneririm.
  • hepsiburada.com sitesinde, hepsiburada satıcısında an itibarı ile fiyatı 666,70 tl olan çok fonksiyonlu sporcu akıllı saati. üstelik kargo bedava seçeneği de mevcuttur.
  • saat ile 1. haftam, deneyimlerim şöyle
    1. saat büyüktür diye endişe ediyordum ancak iri bir saat olmakla birlikte kolda sırıtmıyor. (bilek kalınlığım 17 cm)
    2. büyük olmakla birlikte oldukça hafif 1 haftadır hiç çıkarmadım, uyku dahil. rahatsızlık vermedi hiç
    3. metal çeper çok cabuk çizliyor dikkatli kullanmak şart
    4. akıllı saat fonksiyonları gayet kullanışlı gelen e posta ve whatsapp mesajları rahatlıkla okunabiliyor
    5. uyku analizi eleştirilmiş incelediğim kadarıyla benim uyku düzenimi gayet net takip ediyor, gece kaçta uyandım kaçta yattım kaçta kalktım vs.
    6. çıkılan kat sayısı ve adım hesabını doğru tutuyor.
    7. koşu ve yürüyüşlerde gps den nokta atışı takip ediyor
    8. saat gayet şık takım elbise ile sırıtmıyor
    9. performance bundle olarak alınmalı (hr modeli değilse) hrm ayrıca alınmaya kalkılırsa faiş fiyata satılıyor.
    10. telefonla eşlemek kolay, bluetooth menzilinin dışına çıkıp tekrar menzil içine girdiğinizde anında bağlantıyı yeniden sağlıyor. (android)
    11. şarj çok çok iyi 1 haftadır bluetooth açık an itibari ile %40 civarında
    12. 1.500 tl altı için fiyat performans ürünü
    13. spor ve akıllı saat fonksiyonlarını 100 atm su geçirmezlik ve bu şarj süresi ile harmanlayabilen, telefon olmaksızın pek çok fonksiyonu kullanılabilen başka tek rakibi var bildiğim kadarıyla o da suunto, o markaya çok hakim değilim bilemiyorum ama aldığıma gayet memnunum
  • zorlu doğa şartlarının akıllı saati. dahili barometre ve altimetre sensörü, gps sistemi ve 100 m su geçirmezlik özelliği var. zaten garmin gps cihazlarında dünyanın sayılı firmalarından biri.
hesabın var mı? giriş yap