• birkac sene önce yaşadigim benzer bir olayı hatirlatmistir.

site icerisinde kendi köpegimden ayirdetmedigim zararsiz, kendi halinde, ismini uzun sarı tuyleri nedeniyle "sarı" koydugum bir zavallıcığı goturmustu belediye ekipleri -guya- sikayet uzerine.

hiç üşenmeden barinaga gidip geri getirmistim. öyle berbat bir atmosfer vardi ki barinakta, kalan diger köpeklere bir şey yapamamak daha cok üzmüştü..birkac ay sonra, benim olmadigim bir dönemde bir daha götürdüler. bu defa getiremedim.. barinakta da bulamadim cunku.

ne kendi ruhumuzu ne de şu masum canlıları rahat birakiyoruz. meşguliyetlerimiz yok, toplumun her köşesi agir işsiz kayniyor, mutsuzuz, hem de cok mutsuzuz..

bir an önce geri gelmeli o yavrucaklar yuvalarina..
  • helal olsun yeni mahalle belediyesine. 3-5 kişi istiyor diye gazi üniversitesi gibi köklü, bilim ve aydınlanmanın merkezi bir üniversitede sokak köpekleri gezecek değil. şu ana kadar yurt dışında bir çok üniversiteye gittim. hiç birinde köpeğe rastlamadım. bu hayvanlı kampüs işi ülkemize has bir durum. gazi üniversitesi umarım ülkemizin başta diğer elit üniversiteleri olmak üzere, tüm üniversitelerimize örnek olur.
  • leşlik ülkenin heryerinde fışkırıyor.
    alçak, kalleş herifler.
    hayvanı böyle yalan bahenelerle ispiyonlayan insana da iftira atar.
  • gölbaşı kampüsünde yaşanan bir olayı bırakıyorum buraya.
    (bkz: #73433792)

kontrol olmadığı sürece daha çok olaylar olur.
  • (bkz: up up up)
  • (bkz: üç köpeğimiz)
    özendiren talep. keşke bizim de üç köpeğimiz olsa.
    odtüde o küpeli tasmalı köpeklerden en az 50 tane vardır. onun bir 3 katı da yabaniler. buyrun bizim köpeklerin hepsini alın. üniversiteler arası dayanışma olur hem.
  • ilk başta gazi üniversitesisinin meşhur ülkücüleri ile ilgili sandım başlığı ama değilmiş harbi patileri olan köpeklermiş*. up up
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. üniversite denilen kavramın niteliklerini yansıtmayan bir yanlış.
  • sen üniversitesin! nasıl böyle bir şey yaparlar çok saçma!
  • neden? tüm canlılara, özellikle masum olanlara düşmansınız?
hesabın var mı? giriş yap