• 2. sezondan sonra reytingler düşmeye başlayınca kanal d cüneyt inay yerine yeni yazar arayışına girmiş, fakat yersiz laf oyunlarının pek önemli olduğu öngörüsüzlüğünde bulunarak cüneyt inayla devam etmiş ve reytingler hızla düşmeye devam ettiğinde de 3. sezon ortasında daha fazla zarar etmemesi için final adı altında yayından kaldırılmış dizi.

ne cümle kurdum ulan.
  • (bkz: #50790558)
  • (bkz: #50765999)
  • çok güzel kelime esprilerinin döndüğü dizi
  • ilk 30 bölüm bende destekledim. güzel diziydi ya, davşan yarim, yetersiz olvi, koyu bilal... hey gidi hey
  • leyla ile mecnun,işler guçler gibi kült filmlerin yolunu açan efsane dizi. sosyal medya uzerinden (bkz: fırat tanış)in da belirttiği üzere geri dönüyomuş. eski performansiyla devam etmesini umuyorum.

edit: sinema filmi olacakmiş. olsun o da guzel.
  • dönmesini sevinçle karşıladığım dizi. oyuncularını pek sevmesem de dizinin güzel olduğu gerçeğini değiştirmiyor. son bölümlerde iyice cılkı çıkmıştı ama yeni bir başlangıç güzel olabilir.

edit büdüt: film olarak dönecekmiş. dizi olsa eyiydi.
  • filminin çekilmesinin daha isabetli bir karar olduğunu düşündüğüm dizi. malum artık eski dizilerin yeniden çekimi hüsranla sonuçlanıyor, büyük ihtimalle geniş aile de dizi olarak kaldığı yerden devam etse büyük hayal kırıklığı olacaktı.

benim zamanında sevdiğim bir dizi değildi, zira yayınlandığı dönemlerde sürekli "x yapacağına y yapan ulvi" geyiklerine rastladığım için diziden soğumuştum. ama film olarak dönecek olması hayranları için sevindirici bir haber. hem de sinemada izleyiciye komedi olarak yutturulan çoğu işten çok daha kaliteli olacağı kesin.
  • fırat tanış'ın twitine göre dönüyormuş. yeniden yüzümün gülmesine vesile olabilir.
  • ırkçılık yapmayın, kara bilal ney lan?

(bkz: koyu bilal)
hesabın var mı? giriş yap