• ing. iş bul
  • miles teller, anna kendrick ve alison brie'li kadrosuyla muhteşem bir romantik komedi geliyor.

http://www.imdb.com/media/rm3389514752/tt1468846
  • amerika'da ortalama insanin mottosudur. nerede bir haksizliga ugrayan zumre var ise onlara get a job bos islerle ugrasma deyip gecerler.
  • cheesy feel good movie olmasina ragmen hic fena film diildir.

ozellikle 20-25 yas arasi hayata yeni atilan arkadaslar icin, tum geyikligine ragmen cok dogru diyebilecegim ogutler de verir.

imdb notu sizi yaniltmasin. guzel film!
  • kadrosundaki oyuncuları sevdiğim için izledim. pişman değilim. tekrar izler miyim izlemem ama tek seferlik, boş zaman geçirmek için izlenebilir.
  • adamım bryan cranston'ın o güzel yeteneğini heba ettiği başka bir hollywood filmidir. cranston'ın oyunculuk anlamında destan yazdığı breaking bad'den sonra trumbo dışındaki oynadığı film tercihlerini nedense hiç beğenemedim. bu film kötü mü hayır 10/5 dediğimiz klasik bir izle eğlen unut filmi ama bryan cranston gibi bir oyuncunun oynayacağı film değil. ustanın bence bu tip hollywood saçmalıkları yerine daha ciddi yapımlarda yer alması gerekiyor.
  • imdb puanı neden bu kadar düşük anlamadım. tamam film 7'lik bir film değil elbette ama 5.3 de çok acımasız. ayrıca iki farklı kuşağın emek sürecine katılım çabalarında karşılaştıkları farklı sorunları, bu sürecin ilişkilerde ve kişiliklerde yararttığı erezyonu hiç de fena yansıtmamış. ben beğendim. bence 6.5 olmalı en azından puanı
  • oyuncu kadrosu çok iyi, gerçekten komik sahneleri ve filmin vermek istediği bir mesajı var ama baştan sona bir türlü vasatın üzerine çıkamıyor. başta tempo olmak üzere birşeyler eksik kalmış yine de izleniyor fakat bu kadroyla çok çok daha iyi film bekliyor insan.
  • işiniz yoksa izleyin işbu kötü olduğundan değil film işsizlikle ilgili...
hesabın var mı? giriş yap