• rufus wainwright ın release the stars albümünün ilk single ı...
    sözleri için aşağıya klibi için youtube a bakınız...

i'm going to a town that has already been burned down
    i'm going to a place that has already been disgraced
    i'm gonna see some folks who have already been let down
    i'm so tired of america

i'm gonna make it up for all of the sunday times
    i'm gonna make it up for all of the nursery rhymes
    they never really seem to want to tell the truth
    i'm so tired of you, america

making my own way home
    ain't gonna be alone
    i got a life to lead, america
    i got a life to lead

tell me,
    do you really think you go to hell for having love?
    tell me,
    and laugh at thinking everything that you've done is good?
    i really need to know
    after soaking the body of jesus christ in blood
    i'm so tired of america
    i really need to know

i may just never see you again
    or might as well
    you took advantage of a world that loved you well
    i'm so tired of you, america

making my own way home
    ain't gonna be alone
    i got a life to lead, america
    i got a life to lead
    i got a soul to feed
    i got a dream to need
    and that's all i need

making my own way home
    ain't gonna be alone
  • oturup kendimi izledim de gercekten yorgunum.her gidenin donecegi umudu ayakta tutsa da beni biliyorum ki ardımdan umut besliycek kimse yok.komputur değilim yeniden yukleneyim.dinç bir hamal hiç değilim gecmi$i yükleneyim.inanc koltuk değneği bilirim.kendi yolumda yalnız olmayacagım. cocuklar için tekerlemeler yazıp kaydıraktan kaydırdım onları.hiç gercekleri istemediler benden. tamahkarlık büyüdükce artarmı$ öğrendim.söylesenize bir kahkaha her$eyi iyile$tirir mi gercekten.deli gibi inanasım,kendimi kandırasım var.kendi evimde yalnız olmayacagım.belki bir daha kimseyi yeniden göremiycem.ama benim utancım olmayacak bu $ehre veda ederken.uzak iki arkada$ gibi bakıcaz birbirimize.iz birakmadan,hatır sayılmadan..coktan yanan gemilerin ardından.
  • rufus'un yeni albümünün en güzel şarkılarından. apple'in sayfasından 720p hd videosu izlenebiliyor :

http://www.apple.com/…guide/hd/rufuswainwright.html
  • bilgisayarina indirmek isteyerseniz de su linke tiklayip acilan sayfayi .mov olarak kaydedebilirsiniz (200 mb civari - uyarmis olayim). sayfa acilmaya calisinca stop'a basin boylece bilgisayara indirme islemi hiz kazanir.

http://images.apple.com/…/rufuswainwright_m720p.mov
  • gün batımında pılı pırtıyı toplayıp yola koyulma hissiyatı uyandıran harika bir şarkı. bas git diyor ama nereye işte o muamma.

''i got a life to lead
    i got a soul to feed
    i got a dream to need
    and that's all i need.''
  • şu dönemde dinlenirse ne dediği çok daha iyi anlaşılan bir rufus wainwright şarkısı. anarşik afedersin.
  • bu kadar usul usulken yine de insani ayaklandirip dünyanin bir ucuna götürebilecek kuvvette*. daha iyi bir yere gidiyor olmak degil meselesi, hatta gitmek ya da kalmak da degil, özetlersek her $ey.

* ha sana zaten hay* gerek diyenleriniz de $öyle kenara gecsin bi zahmet, kizilcik sopasini alip geliyorum ben*
  • rufus wainwright'ın büyü gücü olan şarkısı.
    öyle ki;
    bu şarkıyı güzelim melodisine veya rufus'un o "o kadar dertliyim ki ölebilirim" sesine aldanıp günde 200 kez dinliyorsanız, ve her dinleyişinizde onunla beraber "i'm going to a town that has already been burned down, i'm going to a place that has already been disgraced" diye mırıldanıyorsanız... "bir şeyi 40 kere söylersen olur" mekanizması çalışıyor, kendinizi gerçekten o şehre yolculukta, veya yolculuğa hazırlıkta buluveriyorsunuz. yaşadım, gördüm. görüyorum hatta.
  • sabah sabah uyanıp da ilk istediğim şey, bu şarkı oluyosa, bence rufus kraldır..
    kendisine pembe incilerle süslü bir tac armağan etmek isterdim. ki seviyo öyle şeyleri..
  • içimi paramparça eden ama güzelliğine karşı koyamayıp sürekli dinlediğim rufus şaheseri.
hesabın var mı? giriş yap