• trabzonspor'a transferi ile ilgili sözleşme detayları açıklanmıştır..

bonservise bak şimdi;

http://www.kap.gov.tr/…ldirim-detayi.aspx?id=366948

--- spoiler ---

profesyonel futbolcu gökhan karadeniz'in kulübümüze transferi konusunda altınordu futbol yatırımları a.ş. ve futbolcu ile anlaşma sağlanmıştır. anlaşmaya göre, altınordu futbol yatırımları a.ş.'ye sözleşme fesih bedeli olarak kdv dahil 900.000.-eur ödeme yapılacaktır.

gökhan karadeniz ile yapılan 4 (dört) yıllık sözleşmeye göre;

2014-15 futbol sezonu için 360.000.-tl garanti ücret ve 15.000.-tl maçbaşı ücreti ödenecek olup, diğer sezonlar için her yılın ağustos ayında açıklanacak tüketici fiyat endeksi'nin yarısı kadar artış yapılacaktır.

--- spoiler ---

bonservisi bu kategoride oynamış bir futbolcu için bir rekor sanırım..
  • 2. lig'den 2 seviye atlayıp hem de trabzonspor'a transfer oluşu, aynı performansını devam ettirir mi sorusunu gündeme getirmişti kendisi hakkında.. vahid gelmeden önce yapılan transferler içinde en çok dikkat çeken olduğu söyleniyordu hazırlık kampında.. açıkçası tecrübe ve deneyim kazanması, lig farkını yaşamaması için kiralanması güzel bir hamle olmuş kanımca..

heyecanla takip ediyor olacağız kendisini..
  • aynı maçı, aynı oyuncuyu izliyoruz, birileri yerden yere vuruyor, bu takımda ne işi var diye, sövüyor kendisini transfer edenlere. birileri de süper yetenek, helal olsun nereden bulmuşuz diyor. işte öyle bir oyuncu.

ben açıkçası izlediğim iki maç üzerine kendisinden çok ümitliyim. hani iki maçla adam yorumu mu yapılır, bence yapılmaz, ama bu çocuk resmen top oynamak istiyor, top ayağına yakışıyor. allah utandırmasın, resmen beni bu sene ilk onbirde çok göreceksiniz, bu sene ligi ben sallarım diyor.

kim yazdı hatırlamıyorum şimdi arayıp bulamayacağım da ama dün twitterda biri bursaspor ile oynanan sezon açılışındaki hazırlık maçı sonrası şöyle bir şey yazdı, kesinlikle en başarılı tesbitlerden biriydi bence. tam cümleyi de hatırlamıyorum ama kabaca mealen şuydu:

"iki lig alttan gelip daha oynadığın 3 veya 4. hazırlık maçında top ayağındayken oscar cardozo'ya koşacağı yeri gösteren bir adam almışız"

trabzonspor'a tekrar hoşgeldin diyeyim ve izlemeye devam edeyim.
  • alltınordu ile çıktığı 24 maçta gün itibariyle 20 golü bulunan oyuncu.
  • 900 bin euro karşılığında trabzonspor'a transfer olduğu iddia edilen altınordulu santrafor. bu sezon spor toto 2. ligin en flaş oyuncusu ve ligin gol kralı olan futbolcusuydu.
  • altınordu forması altında gole gol demeyen deli topçu. müthiş çıkışına ısrarla devam etmekte. umarım bu büyük çıkışı 2-3 sene içinde altınordu'nın süper lige yükselmesine yardımcı olur.
  • altınordu'yu ankaragücü maçında ipten alan adam. büyük adam vesselam.
  • bugünkü ankaragücü maçında 2 gol atmış futbolcu.
    böylece bu sezon ligdeki 19. toplamda 22. golünü attı. son 3 sezonda 52 gole ulaşmış oldu.
  • basiretsiz yönetimlerce harcanan bir sercan kaya olmamasını umduğum transfer. umarım bu kadro genişliğinde kendine şans bulabilir ve umarım bulursa o şansı iyi değerlendirir, bordo mavili camiaya hayırlı olsun.
  • altınordu'da bu sene oldukça iyi işler yapan amc
hesabın var mı? giriş yap