şükela:  tümü | bugün
 • her dalgaya maydonozdurlar.

  youtube'a girersin, gmail hesabınla girmeye çalışır. halbuki senin zaten ayrı bir youtube hesabın vardır.
  blogspot'a girersin, gmail hesabınla girmeye çalışır. halbuki gmail hesabınla blogspot adresinin alakası yoktur..

  ayar olmaya başladım inceden.
 • muhtemelen buyuk bir hata oldugunu bir noktada anlayacagim uzere hayatimin sanal dunya ayagininin ciddi bir kismini kendisine bagladigim hede.

  aslinda korkmuyor da degilim sozluk, bir sekilde aktif olarak kullandigim birincil google hesabim kapatilsa ne yaparim diye.
  birincil ve en sevdigim mail adresim ve 10 gb icerigi ve rehberi, drive'da bulunan yaklasik 25 gb data(is-guc-personal her sey), keyfime gore playlistlenmis binlerce video ve subscription bulunan youtube, baya baya icerigiyle takvim, yillardir kapisindan ugramadigim ama zamaninda baya giris kastigim blogum, telefonum (android), maps (birden fazla ulkede o kadar bookmarkli yer var ki), chrome hesabimsan bahsetmeyecegim bile, groups, hangout etc.

  belki daha da korkuncu, bu adamlar beni muhtemelen annemden daha iyi taniyorlar. korkuyorum lan sozluk, ne yapmali?
 • az önce geldi. bir bilen yeşillendirsin. bu da nedir?

  merhaba,

  herhangi bir işlem yapmanız gerekmese de, aşağıdaki üçüncü taraf uygulamaların gmail içeriğiniz de dahil olmak üzere google hesabınızdaki bazı verilere artık erişemeyeceğini bildirmek istedik. bu değişiklik 31 mart 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecektir.

  clearbit connect
  bu değişiklik, verilerinizin korunmasını ve gizli kalmasını sağlamaya yönelik çalışmalarımız kapsamında yapılmaktadır. bu uygulamalar henüz 8 ekim 2018'de açıklanan güncellenmiş veri gizliliği gereksinimlerimizle uyumlu hale gelmemiştir.

  google hesabınızı ziyaret ederek, hesabınıza erişim izni verdiğiniz uygulamaları istediğiniz zaman görüntüleyebilir, yönetebilir ve kaldırabilirsiniz.

  teşekkür ederiz,
  google hesapları ekibi
 • bunu mu demek istediniz (bkz: spam)
 • hesabımı geri alamıyorum eğer alamazsam bütün google ile olan ilişkimi kesicem.