• yazarlık başvurusu için 10 entry doldurmak için yazdığım bu zamanlar da gram altın 351 lira olarak, bist100 ise 89.552,61 puan. ben ise yatırımlarımın tamamını borsa'da değerlendiriyorum.

korona krizini atlatır ve 2020'den sağ salim çıkmayı başararak yazar olursam. gram altın yerine borsayı tercih etmekle hatalı bir karar mı, doğru bir karar mı verdiğimi göreceğiz.
  • kesinlikle sözlüğe bakarak yatırım yapmayın. daha önceden böyle bi hata yapmıştım dolar fırladığında zarar etmiştim.

geçen hafta gram altın 330 civarlarındayken çıkış yapan iletileri okurken bian bende mi çıksam dedim. sonra kafama yatmadı faizler zaten düşük en iyisi kalayım dedim. eğer çıksaydım şuanki zararım kafadan 1,500 tl idi.

altın her zaman en güvenilir liman.
  • 350.71
  • başlığı altında sürekli ons altından bahsediyorum, onun analizini yapıyorum diyenlerin gidip doğru başlıkta yazmaları gerekli olan kriz zamanlarının en güvenilir yatırım aracıdır. tabi gram altın analizi yapmak zordur, o yüzden varsa yoksa ons altından bahsedip insanları yanıltmak kolaydır.
  • pazartesi alım yaparak eski seviyelerine indireceğim altın. ne zaman altın alsam zarar ettim, yine zarar etmek için alarak tasdikleyeceğim bu durumu.
  • ben hiç bulamadığım için yükselmeye devam etmekte.
  • bankalarda alış satışın makas aralığı neden bu kadar uçurum anlam veremiyorum. halkbank'ta belirli miktar altınım var birazını bozdurayım dedim 331 liradan işlem yapılıyor. 350 tl olan altında gram başı 20 lira soygun değil mi? yoksa bu işin bi raconu var mıdır sevgili suserlar?

edit: kıymetli meşazlarınızı aldım piyasalar kapalı olduğu içinmiş çok teşekkürler
  • hangi bankanın gram altın fonunu kullanacağımı fellik fellik aradığım yatırım aracıdır. yazarlardan tavsiye beklediğimdir.
  • yatırım için ideal bir değer. kısa vadede pek fazla getirisi olmaz.
  • bu hafta 360 bandına çıkabilir diye tahmin etmekteyim.
hesabın var mı? giriş yap