• yaptım diyen de yapmamıştır zaten çok şey etmeyin. orta doğu'da bu içeriğe uygun bir tarikata mensup değilseniz imkansızdır.
  • boyum uzamadı. baştan söyleyeyim..
  • tek geldim dünyaya tek giderim, genelde kalabalık ortamlarda anksiyetem coşar ve analatik bir zekam vardır yani bakar dalar düşünür uzun uzun analiz ederim, kendi öyle bir ortamda hayal edince ortamı analiz etmekten kendimi diğer fertler ile kıyaslamaktan olaya girişemem ha giriştim diyelim muhtemelen yabancılaşmaktan deli gibi kahkaha atarım bu nasıl ortam ben buraya nasıl düştüm o adam ne yapıyor bu kadın neyi tutmuş ben ne yapmalıyım sorular sorular.
  • (bkz: ekşi sözlük grup yapacak arkadaş veri tabanı) başlığının açılmasıyla çözüm bulunacak sorunsaldır.
  • 2 kere reddettiğim tekliftir. neden yaptım bilmiyorum. birilerinin hakkını heba ettiğim için özür dilerim. 3. de affetmem.
  • turnuva yapsak, bay geçerim.
    o derece şanslıyımdır, perspektifinize göre değişir gerçi.
  • tamamen şans, zaman ve yer faktörüne bağlıdır. yapması zor olmakla beraber iki hatunun aynı anda güzel olma ihtimali daha zordur. daha fazla danışmanlık için mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz :)
  • kız o madde hala listende mi senin? aşkııım sıkma dübürü yürü ete, yürü yürü için açılacak...
  • tek derdimiz bu olsun dediğimdir. sevmek sevilmek yeter aslında. ipin ucunu çok da kaçırmamak lazım.
  • yıllarca hayalini kurduğum 4 memenin arasında kafamı hayal ettiğim olaydır. bir cok partnerime teklif etmeme rağmen hiç yaşayamadığım olay.

hayallerimde yaşayacaksın
hesabın var mı? giriş yap