• hüngür hüngür ağlatan görevdir. onu ben görev diye o oyuna koyanın amına sinek ikiyi kılıçlama atayım.
  • birçok oyuncu için oyundaki son görev olmuştur.
  • hala bu görev yüzünden geceleri sıçrayarak yatağımdan fırlarım.
  • ulan senelerdir bunu beceremeyen bir ben varım zannediyordum, rezil olmayayım diye kimselere de anlatamamıştım "iki elinle bi oyuncak helikopteri doğrultamadın" derler diye. şimdi sol frame'a kadar taşındığını görünce huzura erdim, yalnız değilmişim...
    ayrıca bu görevi yazan, kodlayan zihniyeti sımsıkı kucaklamak istiyorum.
  • bu görevi son saniyede tamamlamış biri olarak adrenalinin ve gerilimin doruklarında gezdiği söyleyebilirim. bir de motorsikletle bir hatunu mekana yetiştirme görevi vardı son saniyelerin adamı olarak o görevi de son saniyede tamamlamıştım. heyecanlı zamanlardı.
  • oyunun tamamından daha fazla zaman alan görevdir. rc helikopterle bomba koyarsın, eline levyeyi alan kopteri kovalar. te allam.
  • gta vice city'de inşaat halindeki bir plazamsının patladıldığı görev.

çözüm ise basittir:

--- çözüm ---

1. tuş takımı ayarlardan yeniden düzenlenir ve helikopter oyuncunun en basit şekilde sürebileceği hale getirilir.

2. hiçbir dinamite dokunmadan ki bu sayacın başlamasını engeller; doğrudan binaya dalınır ve helikopterin pervanesiyle sakin sakin üşenmeden herkes doğranır. paniğe gerek yok çünkü sayaç başlamadı. ortam temizlenir.

3. tebessümle acele etmeden, size saldıracak kimsenin olmadığını bilmenin huzuruyla bombalar yerleştirilir.

--- çözüm ---
  • bir nesili helikopter pilotu yapmış görevdir. bir nesilin inşaat ustalarından yıllarca nefret etmesini sağlamış görevdir. bölümü kodlayan programcının kulaklarını yıllarca çınlatmış görevdir. ellimi kolumu ıssırtmış, saçlarımı yoldurmuş, duvarları yumruklatmış, acı içinde 3 ay geçirmemi sağlamış görevdir.

lakin daha sonra pilotluk eğitimim tamamlanıp görevi bitirince yardımına koştuğum komşu çocuklarından çokça hayır duası almamı sağlamış bir görevdir.
  • 4 kişi ekrana kitlenmiş bilmem kaçıncı kez bu bölümü geçmeye uğraşıyorduk en sona yaklaştığımızda yine yapamayınca kuzenim klavyeye yumruk attı harfler havaya uçtu teyzem de geldi hepimizi dövmüştü.
  • ibne arkadaş profili'nin doğmasına sebep açan bölümdür.

-olm, geçemedim lan. oyna oyna sıkıldım ben.
    +ahaha! çok kolay lan! nasıl geçemezsin.
    -ibnee
hesabın var mı? giriş yap