• hüngür hüngür ağlatan görevdir. onu ben görev diye o oyuna koyanın amına sinek ikiyi kılıçlama atayım.
  • görevin başlangıcında helikopterle br süre egsersiz yapınca zevkli hale bile gelebilen görevdi, yanlış hatırlamıyorsam.
  • bu görevi son saniyede tamamlamış biri olarak adrenalinin ve gerilimin doruklarında gezdiği söyleyebilirim. bir de motorsikletle bir hatunu mekana yetiştirme görevi vardı son saniyelerin adamı olarak o görevi de son saniyede tamamlamıştım. heyecanlı zamanlardı.
  • oyunun tamamından daha fazla zaman alan görevdir. rc helikopterle bomba koyarsın, eline levyeyi alan kopteri kovalar. te allam.
  • ibne arkadaş profili'nin doğmasına sebep açan bölümdür.

-olm, geçemedim lan. oyna oyna sıkıldım ben.
    +ahaha! çok kolay lan! nasıl geçemezsin.
    -ibnee
  • amme hizmeti : http://www.youtube.com/watch?v=g7ox2rgxr6y

unutmuşum ne kadar zor bi bölüm olduğunu. şimdi izleyince farkettim ki bugün küfür dağarcığım bu seviyedeyse bunda en önemli faktörlerden biridir bu bölüm.
  • gta iv deki helikopterle adam takip etme görevi kadar zor değildi.. bi kaç düzine denemeden sonra patlatmıştım inşaatı. ama gelin görün ki gta iv deki o orospu çocuğu helikopter görevini aylardır yapamamam yüzünden oyunu sildim..
  • çoğu kişi gibi bana da oyunu bıraktırmış görevdir. tabi üstünden biraz zaman geçince tekrar denemiştim ve sonuç alamayınca trainer yöntemine başvurdum. çünkü o sikimsonik görevdeki bunca kısıtlamaların yanında bir de süre kısıtlaması var. trainer vasıtası ile zamanı dondurup görevi geçmiştim ve hemen kayıt için eve gazlamıştım.
  • ulan senelerdir bunu beceremeyen bir ben varım zannediyordum, rezil olmayayım diye kimselere de anlatamamıştım "iki elinle bi oyuncak helikopteri doğrultamadın" derler diye. şimdi sol frame'a kadar taşındığını görünce huzura erdim, yalnız değilmişim...
    ayrıca bu görevi yazan, kodlayan zihniyeti sımsıkı kucaklamak istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap