• güzel ama pahalı ürünleri olan bir kozmetik markası.
 • (bkz: terracotta)
 • genel olarak makyaj malzemelerini 3 renk tonuna ayırmış ve en çok bilinen ürünü yııların eskitemediği samsara olan marka. makyaj malzemesi olarak terracota'larının yanında en dikkat ceken ürün bence divinora serisinden radiant glow adındaki base.
 • çıkardıkları vanilya kokulu metallica isimli parfüm yüzünden başı epey ağrıyan fransız kozmetik firması. napster olayından haberleri yoktu herhalde.

  http://news.bbc.co.uk/…hi/entertainment/1068511.stm

  bir benzer örnek için (bkz: #6794844)
 • gerek cilt bakım urunleri ( happylogy, issima) gerek parfumleri (bkz: samsara) (bkz: shalimar) gerekse makyaj ürünleri (terracotta, divinora) ile asmıs bir markadır. asla cildinize zarar vermez, asla cildiniz bu ürünlere alerjik reaksiyon göstermez. mis gibi kokan allıkları opudraları vardır, bolca sürseniz bile dogal görünürsünüz. hele yeni cikardıgı kiss kiss serisi rujlarının renkleri mükemmeldir ve aynı zamanda dudakları nemlendirir. pahalı görünse de hem uzun süre kullanılabildigi icin hem de beklentileri kat kat karsıladıgı icin verilen para icinize asla oturmaz. hele ki secret divine adındaki serumunu sürer sürmez bebek teninin yumusaklıgı teninizin yanında solda sıfır kalır...
 • ne tür bir druid ile çalışıp samsara gibi bir iksiri yarattıklarını merak ettiğim..rüya gibi bir kozmetik markası..
 • terracotta filan klasiktir tabii superdir (erkekler icin olanı daha guzeldir) lakin surmelerine can kurban dedigimiz marka
 • doğru okunuşu ''gerlen'' olan marka
 • tutkunu olduğum kozmetik markasadir..az ama öz olsun diyenlere şiddetle tavsiye edilir.. sezona özel ürünleri ile cok başarili ve gerçek anlamda işe yarar süper ötesidir..kelimeler yetmez anlatamaya..para biriktirilip illa ve hep bundan alinasi hersey..
 • jean paul guerlainin sahibi olduğu 179 yıllık geçmişe sahip kozmetik markası. niveanın yaratıcısı. jp guerlain kokuları bizzat kendisi yaratırmış.

  kolonyo kavramını sona erdiren ve edt ve edp kavramlarını parfüm dünyasına kazandırmış kuruluş. parfümlerinde sentetik oranı çok düşük, yüzde yetmiş doğal ürünler kullanılıyor ve bu da oldukça yüklü bir maliyet demek. parfümleri tenden tene göre değişebiliyor ve asıl koku bir süre geçtikten sonra alınabiliyor. aslen parfüm firması ancak oldukça başarılı makyaj ve kozmetik ürünleri de mevcut.

  parfümleri;
  samsara
  champs-élysées
  c/e too much
  mahora(artık üretimi yok)
  shalimar
  vetiver
  habit rouge
  heritage
  coriolan( üretimi durmuş)
  secret intention
  purple fantasy
  acqua allegoria serisi
  samsara shine
hesabın var mı? giriş yap