şükela:  tümü | bugün
 • bu sevgili kardeşimiz milli atlettir. hikayesini dinleyip etkilenmemek mümkün değil. bu başlığı adını bir nebze daha duyurmak adına açıyorum. mazaret yok arkadaşlar!

  https://youtu.be/ifkslzzldby
 • günün en güzel başlığının kahramanı olan milli sporcumuz. bir yandan köy işleri, bir yandan iş hayatı, bir yandan başarılı bir spor kariyeri. dilerim gençlik ve spor bakanlığı gülcan kardeşimize her türlü desteği verir ve ülkemizi çok daha iyi şartlarda temsil eder.
 • ilham perisi bir genç atlet. umarım başarıların daim olur gülcan hanım.

  insanın her zaman çok da uygun imkanlara sahip olması gerekmiyor hevesini kaybetmemek için, hayallerinin peşinden gitmek için. insanın mücadelesi içinde olduğu koşullarla olmamalı, varmak istediği yere gitmek için bunlar engel değil gerçekten.
 • babamın kuzeninin kızı olduğunu öğrendiğimde beni daha da gururlandırmış milli atlettir.

  babamın söylediğine göre gerçekten çok zor şartlarda yetişmiş, 7 çocuklu bir ailede büyümenin zorluğunu dibine kadar yaşamıştır. insan; doğusunda batısında hiç fark etmez böyle çetrefilli hayatlar içerisinde çiçek gibi açan gençlerimizi gördükçe, üşendiği için ertelediği pek çok şeyin aslında bu gençler için ne büyük bir olduğunu anlıyor ve utanıyor kendinden.

  babam ve onun gibi bir çok kişi zamanında farklı şehirlere gidip çalışarak en azından çocuklarının farklı ortamlarda büyümelerini sağlamışlar. ama köyde kalanlar hep sıkıntılar içinde, bir göz odada, çatısı damlarken, fabrikalara olan borçları yüzünden sütü olabilecek en ucuz fiyattan verirken böyle çocuklar yetiştirmeyi başarabilmişler.

  köyümüze böyle bir gurur yaşattığın için teşekkür ederiz. umarım hayallerinin peşinden koşmaya devam edersin. seninle gurur duyuyoruz.
 • umarım bir üniversite burs verir bu genç arkadaşımıza. inşallah ileride daha da başarılı olarak ekonomik açıdan acilecek rahatlarlar. muhteşem bir başarı ve azim hikayesi. tek isteğim büyük ablaları gibi yanlış yollara düşmemesi.
 • video

  futbol milli takımın "adam"larına prim vereceğinize bu kıza vereydiniz.

  donmuş yolda koşuyor.

  üç işte çalışıyor birde müsabakalara hazırlanıyor

  bu kızımıza helal olsun
 • gönülden başarılı olmasını dilediğim gencimiz. ülkemiz her alanda bu gençler ile başarıları yakalayacak. umut doluyorum böyle arkadaşlarımızı gördükçe.