• geçici olarak cem toker tarafından atanan ldp başkanı

kendisi sağlık sorunları çekmektedir. başkanlık gibi bir isteğinin olmadığını cem tokerin isteği doğrultusunda emaneten devraldığını beyan etmiştir.

kongre yapılacağı ile ilgili parti teşkilatlarına herhangi bir duyuru yapılmadan apar topar gizli kapaklı bir kongre sonucu başkan olmuştur.

tüzüğe göre 15 gün önceden adaylık başvurusu yapması gerekirken tüm partililer böyle bir adayın olduğundan kongre günü haberdar olmuştur.

rezillik bununla sınırlı kalmamış, 15 gün önceden tüzüğe uygun olarak başvuru yapan adayların başvuruları usülsüzce reddedilmiştir. başvuruları teslim alan parti yetkilisi baskıyla istifaya zorlanmıştır. kongre tek adaylı yapılmıştır.
  • yaptığı son facebook paylaşımının noktasını, virgülünü ve imlâsını değiştirmeden paylaşıyorum;

"hiç girmek istemediğim ve belkide son olarak gireceğim bir konu...hangi dine mensup olduklarını bilmiyorum ama
    peygamberler'de hata yapmıştır diyenlerin dilleri kurusun..."

varın siz düşünün gerisini...
  • sosyal medyanın bu kadar kuşatıcı olduğu, z kuşağının besim tibuk'a ve cem toker'e ilgi duyduğu bir dönemde liberal demokrat parti'yi görünmez kılan parti genel başkanı. seçime iki sene varken bir an evvel partinin başına besim tibuk/cem toker çapında genç, zeki, hazırcevap bir isim gelmeli, getirilmeli.

neden olmasın? var bir hayalimiz...
  • kim olduğu, ne dediği belli olmayan bu arkadaş nasıl ldp'nin başındadır hala merak ediyorum.

belki çok sağlam, birikimlidir o ayrı da, neredesin arkadaş bir konuş, sokağa çık da görelim hadi.
  • yahu şu an ldp’nin genel başkanı kim merakımla varlığından haberdar olduğum abimiz. vallahi var mı yok mu ne iş yapar hiç haberimiz yok. parti ve eski genel başkanlar bu kadar popülerken aşırı derece silik kalabilmek büyük başarı.
    ldp’nin sosyal medya ekibinden bir genç genel başkan olsa 1000 kat daha iyi.
  • obama olmadığı için eleştirilmiyor, adil bir seçim sonucunda seçilmek yerine cem tokerin oyunlarıyla seçilmesini kabullenebildiği, demokratik bir ortamda seçilmediği için eleştiriliyor.
  • nam-ı diğer çanak okey gültekin.
  • teknolojiden pek anlamadığı için sosyal medyaya ve dijital imlaya pek de hakim olmayan liberal demokrat parti genel başkanı. konuşması oldukça akıcı ve kibar. görünüşüne aldanıp kahvede okey atan gibi yakıştırmalar yapan dümbüklere aldanmayınız. zaten ldp seçimse giremiyor 2019'da. bir tabela partisi konumuna çekildi. sempatik bir yüze politikacı suratına ihtiyacı yok artık oy toplamak için. türkiyede siyaset şartları iyileşene kadar ldp bir stk olarak hareket edecek. her ülkede var olan liberal partinin türkiye ayağı olarak kalcaklar. ama elbet birgün her çağdaş medeniyet gibi türkiye de liberalizme ihtiyaç duyacak ve tıpış tıpış geleceğin liberal partisine veya liberal politika izleyen başka bir partiye oy atacaktır.
  • yerini daha dinamik, atılgan birine bırakması gereken ldp genel başkanı.
  • gözlerim beni yanıltmıyorsa `yemekteyiz hasan` saçlarını kestirmiş ve gültekin tırpancı olarak hayatına kaldığı yerden devam ediyor, arz ederim.

işin şakası bir yana açıklamalarını merakla bekliyorum, besim tibuk ve cem toker'den sonra işi zor. zira ilk iki başkan oy alamasa bile kendini dinletme özelliğine sahipti.
hesabın var mı? giriş yap